• Никола Маринов влиза на мястото на Ибрахима Конте

87'
  • Последна смяна в ЦСКА - Вив Соломон-Отабор заменя Стефано Белтраме

85'
  • Гостите оспорват дълго решение на рефера Ивайло Стоянов. Крум Стоянов нахлу отляво в наказателното поле, а Конте направи заслон на Турицов, за да не може да се намеси. Последва остро центриране по земя, което бе отклонено от Анита в собствената му врата. Съдията обаче отсъди нарушение в атака и не зачете попадението.

80'
  • Ивано Минчев влиза на мястото на Октавио Мантека

78'
  • Второ страхотно попадение на Греъм Кери доближава ЦСКА до трите точки. Продължителна атака на "армейците" минава през резервите Али Соу и Рафаел Енрике преди да стигне до ирландеца. Той овладява елегантно топката с гърди и от въздуха прави безпомощен Душан Перниш за втори път.

72'
  • Ахмед Ахмедов отстъпва мястото си на Али Соу

72'
  • Първа смяна и в Берое - влиза головата машина Мартин Камбуров, излиза Пиер Фонкьо

71'
  • Вратарят Душан Перниш оставя Берое в мача, избивайки опасен удар на Кристия Малинов отдалеч

64'
  • Фантастичен гол на Греъм Кери вдига трибуните на "Армията" на крака. Ирландецът открива резултата от фаул, пращайки топката в горния десен ъгъл на Перниш.

59'
  • Първа смяна в състава на ЦСКА - Евандро отстъпва мястото си на Рафаел Енрике

59'
  • Късмет за ЦСКА! Пиер Фонкьо върна по земя към Ибрахима Конте в наказателното поле, който шутира без забавяне, но от крака на Турицов топката излиза в корнер.

55'
  • Крум Стоянов спира контратака на ЦСКА, спирайки непозволено Брадли Мазику и логично получава жълт картон

51'
  • Гостите изпускат най-чистото си положение от началото на мача. Центриране от фаул предизвиква хаос в отбраната на ЦСКА и топката се озовава в краката на Теди Мезаг, но той не намира целта.