• Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първата част

45+1'
  • Добра атака на Локомотив Пд, подхваната от Димитър Илиев преминава към Лукас Салинас, който извежда Карагарен на десния фланг, но центрирането му рикошира в тялото на Панов и топката отива право във вратаря Дюлгеров.

34'
  • Първи жълт картон в мача и той е за капитана на Черно море - Даниел Димов

20'
  • Вратарят Дюлгеров напусна наказателното поле, за да пресече извеждащо подаване към Салинас, но не се справи добре и топката попадна в Цветанов. Крилото  веднага потърси опразнената врата, но стреля в аут.

17'
  • В рамките само на една минута домакините на два пъти имат претенции за дузпа, но реферът остана безмълвен. Най-напред за игра с ръка на Масоеро, а след това за нарушение.

15'
  • Пропуск и за гостите! Лукас Салинас бе оставен да се измъкне от защитата на домакините, но ударът му беше слаб и право в ръцете на вратаря Дюлгеров.

12'
  • Невероятен пропуск пред вратата на Локомотив Пд! Родриго Енрике преодоля технично на десния фланг Момчил Цветанов и сложи топката на главата на Исмаил Иса, който се беше вклинил между централните бранители на гостите. Нападателят на "моряците" обаче отблизо не уцели вратата.