• 23’ Димитрис Хантакиас
  • 80’ Даниел Младенов
  • Край на мача на ст. "Тича"

90+5'
  • Исмаил Иса пропуска последния шанс за Черно море да измъкне победата. Родриго центрира отдясно, но нападателят не можа да прати топката в мрежата.

90+4'
  • Жълт картон за Апостолов

90+3'
  • Опасен шут на Панайотов излиза в аут

90+2'
  • Жълт картон за ветерана Иван Стоянов

86'
  • Йордан Апостолов влиза на мястото на Никола Колев.

85'
  • Жоржиньо заменя Ндонгала в състава на Черно море

83'
  • Резултатът е изравнен 1:1. Даниел Младенов шокира домакините, след като е забравен във вратарското поле. Асистенцията за гола е на резервата Кольо Станев, който с перфектно центриране отдясно сложи топката на главата на голмайстора на "виолетовите".

80'
  • Ветеранът Иван Стоянов влиза на мястото на Светослав Ковачев и веднага взима капитанската лента от Христо Иванов.

71'
  • Нова опасност пред вратата на Етър. Опасен шут на Кардосо излизав аут.

69'
  • Алваро Кардосо заменя неубедителния в този мач Мартин Минчев

68'
  • Първа смяна в отбора на гостите. На мястото на Крум Стоянов влиза Кольо Станев.

67'
  • Жълт картон за Фларент Боджадж

65'
  • Игра с ръка на Здравко Илиев пред назателното поле нажежи страстите на терена. Варненци искат нарушение, но според рефера Волен Чинков действията на защитника не са били умишлени.

60'
  • Футболистите на Етър продължават да играят предпазливо и по никакъв начин не затрудняват "моряците".

59'
  • Първи пропуск за Черно море след почивката. Коварно центриране на Родриго затрудни вратаря Иванов, който не успя да задържи топката, но Исмаил Иса не се възползва от подаръка.

50'
  • Начало на второто полувреме

45+1'
  • 45+1'
  • Първа опасност и пред вратата на Черно море, но Иван Дюлгеров се намеси решително и изпревари Руменов.

45'
  • Васил Панайотов от удобна позиция пропуска да направи 2:0. Родриго пресече едно подаване между защитниците на Етър и пусна топката към Иса. Нападателят върна към Панайотов, но ударът му е много неточен.

41'
  • Страхотна атака на варненци завърши с перфектен пас на Родриго към Ндонгала, но ударът му е блокиран от Колев.

32'
  • Гол за Черно море. Димитрис Хантакиас открива с глава, след като засече центриране от корнер. Гръцкият защитник играе първи мач като титуляр, при победата над ЦСКА влезе като резерва.