• Смяна в Арда, влиза Руменов, излиза Тилев

62'
  • Спас Делев отново беше на голова позиция, но този път не сполучи да се разпише

58'
  • Спас Делев откри резултата в полза на Арда след пас на Ковачев. С първия си точен удар тимът от Кърджали се разписа.

56'
  • Корнер за Берое, след изпълнението нямаше опасност за вратата на Арда

53'
  • Макута премина като на парад през бранителите на Арда, стреля, топката се отклони от защитник и се удари в страничния стълб.

52'
  • Пряк свободен удар за Берое. След центрирането на Минчев не последва сериозна опасност за Караджов, който беше и фаулиран в наказателното поле на Арда

48'
  • Смяна в Арда, влиза Стоев, излиза Сулака

46'
  • Смяна в Берое, влиза Цветков, излиза Еривалдо

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Жълт картон за Еривалдо

45'
  • Пряк свободен удар за Берое, Еривалдо центрира, Делев изчисти уверено напред

43'
  • Пореден корнер за Берое, Кукула се извиси над бранителите и стреля добре, но топката не намери целта.

41'
  • Центриране от пряк свободен удар за Берое, Караджов улови кълбото.

38'
  • Корнер за Берое, след центрирането последва нов корнер, а домакините имаха претенции за игра с ръка на Ганев в наказателното поле.

35'
  • Корнер за Арда. След късо изпълнение Делев получи от Коконов, но стреля встрани от вратата

34'
  • Центриране на Иван Минчев от пряк свободен удар намери добре Кукула, който с глава стреля доста неточно над вратата.

24'
  • Еривалдо центрира отлично към Фал, който с глава прати топката в ръцете на Караджов

20'
  • Корнер за Берое, отново няма опасност за Караджов

16'
  • Удар на Октавио, Сулака се намеси добре

15'
  • Кукула се удари в Милен Желев в наказателното поле на Арда и се строполи на терена, но съдията Станислав Тодоров остави играта да продължи.

15'
  • Отлична атака на Берое, Еривалдо стреля, но бранител изчисти в корнер, след изпълнението му не последва опасност за вратата на тима от Кърджали.