• Смяна в Монтана, влиза Айтов, излиза Минков

85'
  • Далечен и неточен удар на Балджийски, топката излезе в аут

83'
  • Корнер за Монтана. Цветков центрира лошо и топката не застраши вратата на Караджов.

82'
  • Смяна в състава на Арда. Излиза Котев, влиза Александров

79'
  • Смяна в Арда. Излиза Ковачев влиза Адад

79'
  • Смяна в Монтана. На мястото на Сергей Георгиев влиза Балджийски

76'
  • Пряк свободен удар за Монтана, Цветков центрира добре в наказателното поле, но ударът на Сенхаджи не намери целта.

75'
  • Сергей Георгиев има нужда от лекарска помощ

74'
  • Смяна в Монтана. На мястото на Тасев влиза Цветков

71'
  • Смяна в Арда. На мястото на Делев влиза Тилев

71'
  • Гол и за Спас Делев, той премина през двама от бранителите на гостите и с добре премене удар направи резултата класически.

69'
  • Жълт картон на Лъчезар Котев

66'
  • Смяна в Арда. Руменов излиза, влиза Едимар

65'
  • Румен Руменов получи отличен пас от Делев отдясно и от няколко метра матира Орлинов, за да направи резултата 2:0.

63'
  • Пряк свободен удар за Арда. Опасен удар на Делев, топката мина на сантиметри от страничната греда на вратата на Орлинов

59'
  • Пряк свободен удар за Монтана. Топката е на около 20-ина метра от вратата на Караджов. Тасев стреля, но топката нацели стената изградена от играчите на домакините

55'
  • Минков падна пред наказателното поле на Арда след съприкосновение с Крумов, но съдията остави играта да продължи

50'
  • Смяна в Монтана. Излиза Бари, влиза Йорданов

46'
  • Смяна в Арда. Влиза Крумов, излиза Сулака

46'
  • Старт на второто полувреме на двубоя

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Бари е в положение на засада

45+1'
  • Червен картон за Монтана! Директно от състава на гостите бе изгонен Янко Ангелов, който в средата на терена влезе в областта на гърдите с бутонките напред на Румен Руменов и логично реферът Чинков го изгони.

40'
  • ГОЛ ЗА АРДА! Домакините откриха резултата, след като Коконов бе видян с феноменално центриране отдясно край Реян Сенхаджи и стреля отблизо към вратата на Орлинов, след което откри резултата.

29'
  • Тони Тасев направи феноменален рейд отляво по нападението на Монтана и надбяга целия отбор на Арда. Тасев пусна топката край Караджов, но опитът му беше неточен.

26'
  • Страхотен удар на Лъчезар Котев по диагонала за Арда, но Марин Орлинов отби топката. Коконов се опита да я добави от близка дистанция, но не успя.

25'
  • Жълт картон за Ребин Сулака.

24'
  • Три поредни корнера за Монтана, Тасев центрира и при трите, но опасности за Караджов нямаше.

21'
  • Центриране на Кики, Сулака изчисти в корнер

20'
  • Част от феновете на Арда бяха зад оградите на стадиона, за да наблюдават любимците си

• Поредна атака за Арда, пак без резултат

17'
  • След корнера нямаше опасност за вратата на гостите от Монтана.

14'
  • Пряк свободен удар за Арда след нарушение срещу Коконов. Делев стреля отлично, но Орлинов спаси и топката излезе в корнер

13'
  • Удар на Спас Делев от около 14 метра, Орлинов е на ниво и улови топката

9'
  • Котев центрира в наказателното поле на Монтана отдясно, но никой от неговите съотборници не стигна до кълбото, за да отправи удар към вратата на Орлинов.

4'
  • Двубоят стартира с едноминутно мълчание в памет на Никола Спасов, Димитър Ларгов и Диего Марадона.