• Край на мача. Локомотив победи с 3:1 Септември София.

• Жълт картон за Тилев

85'
  • Ален Ожболт ще направи дебют за Локо Пд.

81'
  • Центриране от корнер към близката греда, Асен Георгиев излезе, засече топката и я прати в далечния ъгъл на вратата за 3:1.

79'
  • Удар отдалеч на Абделхаким Буна, но неточен

77'
  • Жълт картон за Янко Ангелов

74'
  • Крис Гади се освободи и стреля от добра позиция, но неточно.

71'
  • Смяна в състава на домакините. Омнебес влиза на мястото на Васил Добрев.

67'
  • Смяна в състава на Септември

66'
  • Центриране на Борис Галчев от фаул, Иван Стоянов засече много добре, топката се отби в гредата и излезе в аут.

65'
  • Жълт картон за Томашевич.

65'
  • Жълт картон за Асен Чандъров

61'
  • Жълт картон за Игор Банович

56'
  • Игор Банович влиза в игра на мястото на Умарбаев

54'
  • Гол за Локо Пд. Фронтален удар на Димитър Илиев, затрудни вратаря Валентин Галев, който спаси мрежата си, но паднал на земята вече не успя да се намеси при добавката на Бирсент Карагерен за 2:1.

52'
  • Фаул в полза на Септември, отдясно по нападението. Александър Георгиев стреля право в стената.

49'
  • Жълт картон за Парвиз Умарбаев.

48'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на полувремето.

45+2'
  • Хубав пробив на Димитър Илиев по дясното крило, центрира по земя в наказателното поле, но Валентин Галев лови.

45+1'
  • Ишмаел Байду имаше възможността да стреля отблизо, не успя да преодолее вратаря, но и страничният рефер даде своевременно сигнал за засада.

45'
  • Жълт картон за Фабиано Алвеш

38'
  • Жълт картон за Димитър Илиев

38'
  • Претенции за дузпа от страна на Локо Пд за съприкосновение в накзателното поле на Септември между Димитър Илиев и Фабиано Алвеш. Димитър Илиев беше в по-добра позиция, но удари в лицето Алвеш,  за което съдията отсъди нарушение.

37'
  • Гол! Локомотив Пд не се забави много и изравни резултата за 1:1. Парвиз Умарбаев центрира много добре от фаул, вляво от вратата на Валентин Галев, а Анте Аралица засече отблизо с глава.

31'
  • Александру Бенга засече с глава топката след центриране от фаул, топката излиза над вратата на гостите.

22'
  • Гол за Септември София. Домакините хванаха защитата на Локо Пд неподготвена. Борис Галчев видя чудесно Асен Чандъров, той намери през центъра Ишмаел Байду, който вкара за 1:0.

19'
  • Опасен удар на Анте Аралица отдалеч, но топката минава близо покрай вратата на Септември. Валентин Галев беше покрил ъгъла си все пак.

17'
  • Много добро положение за домакините. Атака през центъра на терена, последва подаване в коридор на Фабиано Алвеш към Ишмаел Байду, който стреля, но покрай вратата на Локо Пд.