• 4’ Ангел Стоянов
  • 67’ Стефан Христов
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • 3 минути добавено време на мача.

• Жълт картон за седящия на резервната скамейка за Пирин Анти Рениа. Играчът, когото домакините се стараеха да опазят от наказание, изрита втора топка на терена и си плати за деянието.

88'
  • Жълт картон за Даниел Пеев от Витоша за обаждане към съдията.

87'
  • Що за рейд от Ради Кирилов и накрая греда! Играчът с №99 пое топката и се втурна да пробива през центъра. Той с лекота мина покрай Гьонов и Бонев, който за миг го събори на тревата. Кирилов обаче веднага скочи на крака и подмина двамата за втори път, а после от малък ъгъл шутира мощно и нацели високо десния стълб.

85'
  • Жълт картон за Манол Чапов от Пирин след груб фаул срещу Пеев.

82'
  • Медицинска помощ за Радослав Кирилов след нарушението на Гьонов срещу него.

81'
  • Жълт картон за Румен Гьонов от Витоша.

81'
  • Последна смяна във Витоша - Петко Цанков ще довърши мача вместо Даниел Кутев.

79'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН - 2:2! Боджадж този път успя! Конър Хендерсън центрира от ъглов удар отдясно по атаката, а Боджадж се пребори с пазача си пред вратарското поле. Нападателят не отигра по най-убедителния начин с глава,но и Николай Георгиев не успя да избие кълбото и то се оплете в мрежата.

78'
  • Първа смяна в Пирин - Тодор Паланков напусна игра, вместо него Методий Стефанов.

74'
  • Втора смяна за Витоша - титулярният капитан Четин Садула зае мястото на Ангел Стоянов.

71'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША - 1:2! Страхотно отиграване на Стефан Христов! Румен Гьонов намери тарана с гръб към вратата при точката на дузпата, а Христов със светкавично обръщане загърби пазача си. Той си бутна топката още веднъж напред, след което я заби под гредата в близкия горен ъгъл.

67'
  • Първа смяна във Витоша - Кристиян Кочилов зае мястото на Лъчезар Котев.

62'
  • Изключително спорно решение на рефера Вълков! Старокин отне топката в половината на Пирин и пусна за набралия скрост Стефан Христов. Таранът се вряза в наказателното поле, където Попев със закъснял шпагат го повали. Грешката на нападателя може би бе, че веднага се изправи и отигра, като центрира остро и безадресно покрай вратаря.

58'
  • Пропуск на Димитър Митев! Пирин разигра късо корнера отляво по атаката си. Кирилов получи и центрира фалцово към далечната греда, къдет Митев се пребори за високата топка. От 4-5 метра младият бранител стреля в аут покрай лявата греда.

57'
  • Страхотен шут на Хендерсън от дистанция! Английският халф на Пирин съзря възможността и натисна спусъка от около 24 метра по диагонала. Вратарят на Витоша нямаше шанс, а за негов късмет кълбото профуча на сантиметри покрай лявата греда.

52'
  • Сериозен шут на Стоянов! Нападателят на Витоша с дрибъл си отвори коридор за изстрел от границата на наказателното поле. Шутът не бе насочен много добре, но пък вратарят Георги Георгиев отново бе колеблив и изби.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Пирин подновиха мача от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Без секунда продължение от рефера Владимир Вълков.

45'
  • Жълт картон за Антон Костадинов от Пирин.

43'
  • Изумителен пропуск на Боджадж! Трудно е за вярване това, което французинът направи. Пирин получи тъч отляво по атаката, който Попев хвърли към Ради Кирилов. С първото си докосване асът на "орлетата" прокара топката между краката на пазача си и нахлу в пеналта. Той пусна идеално ниско центриране към непокрития Боджадж, който на 4-5 метра пред зейналата врата се размина с кълбото.

42'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН - 1:1! Капитанът Попев възстанови паритета! Конър Хендерсън центрира перфектно от фаул, отсъден отляво до тъчлинията. При близката греда Георги Ангелов изпусна Попев, който с глава стреля ниско до близката греда.

35'
  • Жълт картон за Георги Ангелов от Витоша. Защитникът влезе изключително остро на шпагат в краката на Антон Костадинов, който имаше нужда от няколко минути на тревата, преди да продължи.

33'
  • Какво неразбирателство в защитата на Витоша! Венци Бонев върна топката твърде слабо към вратаря, а Георги Ангелов не забеляза, че Ради Кирилов спринтира зад гърба му. Така Николай Георгиев трябваше да излиза и да избива. Той ритна топката право в тялото на Кирилов, а тя се вдигна високо над наказателното поле. В крайна сметка вратарят на Витоша се върна достатъчно бързо и изби с две ръце току над главата на Кирилов.

29'
  • Жълт картон за Румен Сандев от Пирин за тежък шпагат в краката на Кутев.

20'
  • Включване на Манол Чапов отляво по атаката на Пирин завърши с наглед слабо центриране. Топката все пак някак стигна до Ради Кирилов, който чакаше на около 12 метра от вратата. Последвалият шут бе блокиран частично от Георги Ангелов, след което Николай Георгиев улови.

16'
  • Жълт картон за Ангел Стоянов от Витоша заради това, че умишлено пресече пас с ръка.

14'
  • Опасно излизане на вратаря Николай Георгиев. Стражът на Витоша напусна наказателното поле, за да изпревари Флорент Боджадж и за малко да се провали в мисията.

11'
  • ГОЛ ЗА ВИТОША - 0:1! Какъв старт за гостите! Бърза контраатака за гостите през центъра, при която Даниел Кутев пусна хубав извеждащ пас за Ангел Стоянов. "Деветката" на Витоша спря пред наказателното поле и реши да стреля с левия крак. Вратарят на Пирин Георги Георгиев определено не реагира добре и позволи топката да влети в близкия му ъгъл.

4'
  • Спасяване на Николай Георгиев още във втората минута! Опасен рейд на Ради Кирилов отляво и последвалото ниско центриране доведоха до недобро изчистване на топката. Тя стигна до капитана Попев, който отправи никак нелош шут с десния крак по посока на далечния ъгъл. Николай Георгиев се разтегна и отрази.