• Край на мача.

90+4'
  • Жълт картон за Стефан Велков.

90+2'
  • Последен шанс за Монтана, корнер за гостите, Иван Михов бе изпуснат от защитата на Славия, но не успя да нацели с глава добре топката и Георги Петков спаси.

90+1'
  • Жълт картон за Иван Михов.

87'
  • Даниел Генов заменя Андреас Васев.

80'
  • Наско Милев заменя Сердер Сердеров.

79'
  • Костадин Дяков шутира от границата на наказателното поле, без шанс да намери вратата.

72'
  • Ивайло Димитров заменя Янис Карабельов.

65'
  • Божидар Васев е заменен от Иван Минчев.

59'
  • Саер Сене е заменен от Атанас Илиев.

53'
  • ГОЛ! Груба грешка на Бамба, който остави Калоян Кръстев да пробие отляво, след това и Антони Иванов не се намеси, остави Кръстев да центрира успоредно на голлинията и от два метра за Стефан Велев остана да добави в мрежата.

49'
  • 47'
  • Принудителна смяна в състава на Монтана на почивката - Евгени Александров е заменен от Корин Брукс-Мийд.

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Интересна възможност за Велев, центрира успоредно на голлинията, но Михов изби точно в правилния момент.

42'
  • Костадин Дяков отправя първия точен удар за Монтана в мача, но не представлява проблем за Георги Петков.

40'
  • Евгени Александров получи контузия при повторното избиване на топката след предишната атака и получава медицинска помощ.

37'
  • Пряк свободен удар за Славия, след изпълнението на Божидар Васев Александров не се намеси по най-добрия начин, но нямаше друг играч на домакините, който да добави топката в мрежата.

36'
  • Жълт картон за Сергей Георгиев.

22'
  • Удар с глава на Стефан Велков, без особена опасност за Александров.

14'
  • Славия е категорично по-активният отбор през първите 10 минути. Само в началните десет минути "белите" изпълниха четири ъглови удара, почти не излизаха от половината на съперника, но така и не направиха голово положение.