• Кифуети също пропусна да реализира гол за Локо, отново Кирев е на ниво.

83'
  • Смяна за Славия. Влиза Калоян Кръстев, излиза Сердеров

82'
  • Пропуск за Локо. Джоман от няколко метра без много сила стреля към Кирев, но вратарят на Славия улови кълбото.

79'
  • Жълт картон за Джоман

75'
  • Последна смяна в състава на Локомотив. На мястото на Ндонг, влиза Джоман

73'
  • Смяна в състава на Славия. Излиза Минчев, влиза Йомов.

59'
  • Ндонгала имаше възможност да реализира втори гол за Локо, но не сполучи.

55'
  • Смяна в състава на Локо. Излиза Генчев, влиза Ндонг

47'
  • На мястото на Владислав Узунов влезе Рихави Кифуети, отново в състава на Локо.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Хубав удар на Минчев, който получи добър пас от Сердеров, но кълбото мина на милиметри от гредата на Банков.

45'
  • Гол за Локо ГО! След центриране топката се озова в Пашов , който опита да върне топката към Кирев, а кълбото влезе в мрежата след като се удари в гредата.

39'
  • След центриране от корнер Абуд се извиси и с глава откри резултата за Славия

30'
  • Корнер за Славия. След центрирането Ивайло Димитров стреля, но бранител изчисти отново в корнер.

29'
  • Първи удар за Славия отправен от Ивайло Димитров, топката мина доста далеч от вратата на Банков.

27'
  • Минчев потърси Сердеров, но кълбото не стигна до атакуващия футболист на домакините.

24'
  • Корнер за Локомотив, Бен Отман поиска дузпа около границата на наказателното поле,но сигнал за дузпа не последва. След изпълнението на корнера Трифонов се размина с кълбото.

22'
  • Корнер за Локо, след изпълнението му отбраната на "белите" беше на ниво.

19'
  • Владислав Узунов пропусна да открие резултата, но Кирев се намеси добре и не позволи на Локо да открие резултата.

19'
  • Жълт картон за Андреа Христов, който фаулира групо съперников играч

17'
  • Корнер за Локомотив. Късо изпълнение, след разиграването на ситуацията нямаше опасност за вратаря на Славия - Марио Кирев.