• Край на мача! Лежерна победа с 3:0 за Лудогорец.

• Последна смяна в мача. Излиза Димитър Благов, влиза Кирил Грозданов.

• Удар на Димитър Благов от границата на наказателното поле, но топката лети в аут.

90+1'
  • Втора смяна и за Пирин. Излиза Станислав Костов, влиза Марио Топузов.

87'
  • Последна смяна в мача за Лудогорец. Излиза Светослав Дяков, влиза Густаво Кампаняро.

86'
  • Втора смяна за Лудогорец, излиза Абел Анисе, влиза Жуниор Кишада.

84'
  • Първа смяна и за Пирин. Излиза Рос Дженкинс, влиза Христо Младенов.

83'
  • Жълт картон за Димитър Благов, който потърси дузпа, но се пльосна на земята, без да е докоснат.

83'
  • Най-големият пропуск за Пирин в мача. Тони Тасев се откъсна зад защитата на Лудогорец, но стреля в тялото на Владо Стоянов и не можа да се разпише.

82'
  • Удар на Кешеру от около точката на дузпата, но защитник на Пирин изби в корнер.

81'
  • Първи шанс след почивката за Пирин, Тони Тасев стреля от пряк свободен удар, но в аут.

79'
  • Първа смяна в мача. Излиза Марселиньо, влиза Джоди Лукоки.

78'
  • Удар от дистанция на Марселиньо, топката лети далеч в аут.

78'
  • Резултатът вече е класически. В 69-та минута Клаудиу Кешеру получи подарък от Тодор Траянов в наказателното поле, като защитникът на Пирин го изведе сам срещу вратаря с нескопосаното си отиграване. Румънецът нямаше нужда от втора покана и прониза Макенджиев за 3:0.

69'
  • Жълт картон за Рос Дженкинс за груб фаул срещу Джонатан Кафу.

65'
  • Страхотен втори гол за Лудогорец. При една продължителна атака в крайна сметка топката стигна до Марселиньо. Българският национал намери Джонатан Кафу зад защитата, бразилецът центрира успоредно на голлинията, където беше Клаудиу Кешеру и румънецът скъса мрежата за 2:0.

60'
  • Куриозен автогол можеше да си вкара капитанът на Пирин Юлиян Попев. Той пресече един пас в наказателното поле на тима си, но топката отиваше застрашително към голлинията. Макенджиев обаче внимаваше и улови.

56'
  • Лудогорец открива резултата. Поредно гениално отиграване на Марселиньо, който с един пас разсече защитата на Пирин и изведе Джонатан Кафу сам срещу вратаря. Бразилецът показа хладнокръвие и преодоля Макенджиев за 1:0.

49'
  • Още проблеми за Тони Тасев, този път отнесе удар в глезена.

48'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • 45+1'
  • Край на първата част на мача. Без голове в Разград.

45+1'
  • Удар на Вандерсон от около 20 метра, но прекалено слаб и невероятно неточен.

45'
  • Тони Тасев от Пирин падна лошо на главата си след едно влизане на Козмин Моци в краката му. Румънецът игра чисто, но играчът на благоевградчани пострада при падането.

43'
  • Много хубава продължителна атака на Лудогорец, но Сисиньо изпусна да хване топката преди аутлинията в наказателното поле.

38'
  • Удар от воле на Клаудиу Кешеру, но слаб и без проблем за Макенджиев.

30'
  • 29'
  • Страхотен шанс за Джонатан Кафу. Клаудиу Кешеру го изведе сам срещу вратаря, но под ъгъл. Бразилецът стреля силно, но топката срещна мрежата отстрани на вратата.

29'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Алешандре Ханс от Пирин за груб фаул срещу Клаудиу Кешеру.

25'
  • Възможност и за Пирин, като Тодор Траянов стреля от границата на наказателното поле, но топката се отби в гърдите на съотборника му Алешандре Ханс и нае затрудни Владо Стоянов.

22'
  • Най-хубавата възможност за гол в мача. Вандерсон изстреля снаряд от около 20 метра, но Благой Макенджиев спаси.

20'
  • Неприятна сцена между новото попълнение на Пирин Рос Дженкинс и капитана на Лудогорец Светослав Дяков. Англичанинът плесна халфа при една борба за топката, неволно, и се стигна до кратко пререкание между тях. Реферът успокои с разговор обстановката на терена.

17'
  • Удар от около 35 метра на Козмин Моци, при това с външен фалц. Нищо опасно за Благой Макенджиев.

14'
  • Първи точен удар в мача, отправи го Вандерсон, но твърде слаб и без проблеми за Благой Макенджиев.

8'
  • Първи корнер в мача и той беше за Лудогорец. Клаудиу Кешеру обаче направи фаул в борбата за топката в наказателното поле.

6'
  • Лежерно начало на мача в Разград, няма особени опасности пред двете врати.

5'
  • Начало на мача в Разград, след като беше направена първа копка на Сектор В на "Лудогорец Арена".

• Стадион: Лудогорец Арена
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport 2