• Момчил Цветанов отново падна в наказателното поле на Септември след сблъсък с бранител на Септември, отново нямаше съдийски сигнал

61'
  • Асен Георгиев стреля към вратата след центрирането от корнер, но отбраната на Септември се справи

60'
  • Корнер за Локомотив. Димитър Илиев засече центрирането от корнер, но Янко Георгиев спаси ефектно.

59'
  • Смяна в Локомотив. Влиза Умарбаев, излиза Ангелов

56'
  • Свободен удар за Локомотив. Умарбаев, който се появи на терена само преди секунди, центрира, но топката излезе в аут.

56'
  • И Анте Аралица падна в наказателното поле на гостите, но съдията остави играта да продължи

55'
  • Мандиангу излезе на голова позиция, но от няколко метра стреля в тялото на Луков

53'
  • Момчил Цветанов отново падна в наказателното поле на Септември, но играта продължи

52'
  • Мандиангу овладя кълбото в наказателното поле на Локомотив, но се замота и не успя да стреля към вратата на Луков.

49'
  • Момчил Цветанов падна в наказателното поле на Септември, търсейки дузпа, но съдията Попов му вдигна жълт картон за симулация

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Пряк свободен удар за Локомотив, топката попадна в Дино Езе, който с глава стреля в ръцете на Георгиев

45+1'
  • Две минути е добавеното време на първата част

45+1'
  • Фабиано Алвеш наруши правилата срещу съперник и получи жълт картон

42'
  • Смяна в Локомотив. Момчил Цветанов влиза на мястото на Карагарен.

38'
  • Шут на Галчев от далечно разстояние, Луков се справи със ситуацията.

34'
  • Жълт картон за Дино Езе

30'
  • Асен Чандъров откри резултата в мача след дузпа отсъдена за игра с ръка на Езе след удар на Русев.

30'
  • Георги Русев опита удар към вратата на Луков, вратарят улови топката.

28'
  • Свободен удар за Локомотив, след изпълнението не последва опасност за Георгиев.

26'
  • Нур Буна центрира отлично към Карагарен, но вратарят на Септември направи великолепно спасяване, топката се отклони от страничната греда и излезе навън

24'
  • Посинкович стреля към Георгиев от около 12 метра, но бранител застана на пътя на топката

23'
  • Корнер за Локомотив, след изпълнението му, топката попадна в играч на Локомотив, който стреля с глава в аут

20'
  • Удар с глава на Димитър Илиев, Георгиев улови уверено кълбото

17'
  • Шут на Димитър Илиев, топката мина встрани от вратата

13'
  • Галчев центрира от корнер, но там отбраната се справи със ситуацията

11'
  • Чандъров беше фаулиран пред наказателното поле на Локомотив, Томашевич го фаулира. Топката е централно срещу вратата на Луков, зад топката застана Галчев, топката се отклони от стената и излезе в корнер.