• 67’ Веселин Марчев
  • 2’ Георги Йомов
  • КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • 3 минути продължение на мача.

• Димо Бакалов няма спиране отляво! Крилото на Локомотив се вряза навътре в наказателното поле и тръгна към точката на дузпата. Бакалов нанесе шут през двама съперникови играчи, като не затрудни особено вратаря Стергиакис.

85'
  • Последна смяна в Славия - Милчо Ангелов седна на пейката, вместо него Цветелин Чунчуков.

81'
  • Последна смяна за Локомотив - Анте Аралица напусна игра, вместо него Филип Михалевич.

79'
  • Какъв пропуск на Бакалов! Играчите на Локомотив осъществиха бърза контраатака през центъра, а Аралица даде идеален пас в коридор за Бакалоов, който се отскубна отляво в пеналта. "Седмицата" на домакините шутира на скорост от около 9-10 метра, като шутът му обърса въшната страна на мрежата зад близката греда.

77'
  • Втора смяна в Локомотив - Веселин Марчев излезе, като остави лентата на Бакалов, а Симеон Райков се появи на терена.

71'
  • Втора смяна в Славия - Георги Йомов напусна, вместо него Ивайло Димитров.

70'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 3:1! Веселин Марчев вкара виртуозен гол с глава! Димитър Велковски изпълни корнера отдясно по атаката, като прати подаването си към далечния край на вратарското поле. Там Марчев бе застанал пред пазача си и без особен отскок нанесе прехвърлящ изстрел с глава към обратния ъгъл. Това хвана Стергиакис в крачка и топката влетя до лявата греда.

67'
  • Жълт картон за Игор Банович от Локомотив Пд.

63'
  • Жълт картон за Стефан Велков от Славия, който неволно удари с ръка в лицето Аралица.

62'
  • Първа смяна в Локомотив - Умарбаев, който преди малко получи травма, напусна игра, вместо него Янко Ангелов.

60'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 2:1! Невероятно изпълнение на Аралица! Защитата на Славия не изчисти добре топката след центриране от корнер. Умарбаев я взе и опита пробив отляво, като бе блокиран чисто с тяло. Сетне Аралица пое отскочилата топка пред пеналта и мигновено шутира фалцово с десния крак. Кълбото мина покрай безнадеждно плонжралия вратар и красиво влетя до лявата греда.

56'
  • Жълт картон за Наско Милев от Славия, който се прояви лошо още в първите си секунди на терена.

55'
  • Първа смяна в Славия - Наско Милев зае мястото на Влади Узунов.

54'
  • Опасен шут от Влади Узунов от дистанция! Халфът на "белите" не се посвени да стреля от около 32-33 метра, а шутът му, макар и неточен, профуча застрашително покрай целта.

51'
  • Голова възможност пред Бакалов! Игор Банович центрира топката от пряк свободен удар, отсъден на над 30 метра от вратата. Бакалов бе оставен съвсем сам и скоочи, за да стреля с глава. Доста разочароващо - топката мина на метър и половина встрани от левия стълб.

50'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Футболистите на Локо Пд подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • 1 минута продължение на първата част.

• Медицинска помощ за Иван Минчев от Славия, който претърпя тежък удар в единоборство. След няколко минути извън терена играчът все пак се завърна.

42'
  • Шанс от нищото за Славия! Георги Йомов проби отдясно и даде прострелно центриране, което наглед нямаше да намери никого. Муса Мохамед опита да спре топката, като вместо това я заложи за Момчил Цветанов. Последният обаче вече бе до аутлинията и вратарят Милина се справи с изстрела от нулев ъгъл.

32'
  • И пак Димо Бакалов! Отново крилото на пловдивчани се измъкна след дълъг пас над главата на Славчо Шоколаров. Този път овладяването на топката не бе толкова добро и Бакалов отиде твърде много към аутлинията, където Стергиакис го затвори и отрази удара.

25'
  • Жълт картон за Димитър Велковски от Локомотив.

21'
  • Жълт картон за Анте Аралица от Локомотив за реплика.

20'
  • Жълт картон за Абделхаким Буна от Локомотив за груб фаул в центъра на терена.

20'
  • Отлична атака на Локомотив отдясно. Веселин Марчев получи топката с много пространство пред себе си и го превзе по най-добрия начин. Той даде хубав прострелен пас по тревата към намиращия се при далечната греда Бакалов, а в последния миг Стефан Велков изчисти в корнер.

18'
  • ГОЛ ЗА ЛОКОМОТИВ - 1:1! Димо Бакалов изравни след грешка на Славчо Шоколаров. Парвиз Умарбаев фалцово копна топката над защитата на "белите", а Шоколаров не тръгна навреме с Бакалов. Това позволи на аса на пловдивчани да овладе с гърди в наказателното поле, а после той разстреля вратаря.

17'
  • Страхотен гаф на вратаря Антониос Стергиакис! Вратарят тръгна да скача за високата топка след центриране от ъглов удар. Гъркът не успя да я улови, което доведе до сериозно меле. Няколко играчи на Локомотив направиха безуспешни опити да стрелят, а в крайна сметка Славчо Шоколаров с мощен шут прати топката в тъч.

11'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ - 0:1! Какво начало за "белите", точен е Георги Йомов. Иван Минчев набра скорост през центъра и вече пред наказателното поле комбинира с Момчил Цветанов отляво. Последният центрира към първа греда, като вратарят Антони Милина тръгна да лови. Димитър Везалов обаче изпревари стража си и отклони с глава, което беше фатално. Кълбото отиде при непокрития Йомов и от вратарското поле той без проблем се разписа.