• Трета смяна и в състава на Локомотив. Главчев замени Умарбаев.

90'
  • ГОЛ за Етър! Велко Батрович бе точен от бялата точка за 1:1!

86'
  • Жълт картон за Игор Банович, който протестира бурно след като реферът отсъди дузпа за Етър.

85'
  • Дузпа за Етър! Николай Йорданов отсъди дузпа за игра с ръка на Димитър Велковски, който бе в стената от играчи на Локо Пловдив при удара на Батрович.

84'
  • Велко Батрович изпълни от пряк свободен удар.

84'
  • Даниел Младенов е заменен от Чавдар Ивайлов в състава на Етър.

80'
  • Иван Скерлев завърши атака за Етър, но Антони Милина улови топката.

76'
  • Шанс за Етър, но при разбъркване в наказателното поле никой от домакините не успя да засече топката.

76'
  • Аласана Мане центрира от ъглов удар, а защитата на пловдивчани изчисти топката в нов ъглов удар.

75'
  • Жълт картон за Димитър Везалов от Локо Пловдив.

73'
  • Атака за Етър. Велко Батрович прати топката над вратата на Антони Милина.

69'
  • Нова смяна в тима на Етър. Сърмов е заменен от Велко Батрович.

67'
  • Атака за Етър. Николай Йорданов първоначално пусна авантаж, а малко по-късно последва сигнал и Дани Младенов изпълни от фаула.

64'
  • От пряк свободен удар Румен Руменов прати топката над вратата на Локомотив Пловдив.

62'
  • Втора смяна в състава на Локомотив. Жуниор замени Васил Иванов.

61'
  • Още една възможност за Етър. Аласана Мане се възползва от грешка в защитата на пловдивчани и пусна към Иван Петков, който обаче не успя да засече.

53'
  • Шанс за контраатака за Локо Пловдив, който обаче не бе оползотворен.

51'
  • Игор Банович замени Архан Исуф в състава на Локо Пловдив.

47'
  • Иван Скерлев замени Пламен Гълъбов в състава на Етър.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Нов ъглов удар за Етър.

45+3'
  • Димитър Велковски от Локомотив Пловдив получи жълт картон за симулация след като падна в атака за пловдивчани.

45+1'
  • Парвиз Умарбаев получи медицинска помощ след като бе фаулиран.

45'
  • Силен удар на Аласана Мане. Вратарят Антони Милина отрази изстрела и предотврати попадение.

42'
  • Филип Михалевич навлезе опасно в наказателното поле на Етър, но защитата на домакините се справи.

42'
  • Шанс за Етър. Дани Младенов завърши атака на домакините, но отново несполучливо.

41'
  • Жълт картон за Симеон Райков от Локо Пловдив.

35'
  • ГОЛ за Локомотив Пловдив! Симеон Райков открадна топката и изведе Филип Михалевич, който се възползва от пробойна в защитата на домакините, преодоля двама и реализира за 1:0 за гостите!

33'
  • Претенции за дузпа от страна на великотърновци след съприкосновение между Дани Младенов и Мустафа Абдулахи в наказателното поле на Локо Пловдив. Мане пусна към Младенов, срещу когото имаше посягане на Абдулахи. Главният съдия Николай Йорданов обаче не даде сигнал за нарушение.

32'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов от Етър Велико Търново.

29'
  • Корнер за домакините след удар на Венелин Филипов.

25'
  • Най-добрата възможност до момента за Етър. Антони Милина спаси вратата си при удар на Иван Петков, който прати топката под гредата.

21'
  • Шанс за Етър. Аласана Мане пусна към Почански, който стреля, но право в ръцете на Антони Милина.

20'
  • Димо Атанасов и Ерик Почински комбинираха в атака за Етър, но без да застрашат сериозно Антони Милина на вратата на гостите.

19'
  • Атака за Локо Пловдив приключи пред наказателното поле на домакините.

16'
  • Нов шанс за Етър. Почански отклони към Иван Петков, който стреля покрай вратата на Локо Пловдив.

11'
  • Нова атака за Етър е завършена с удар на Аласана Мане, който също бе неточен.

9'
  • Жълт картон за Филип Михалевич от Локо Пловдив.

8'
  • Румен Руменов стреля над вратата на Локомотив Пловдив.

6'
  • Центриране в наказателното поле на Локо Пловдив, но никой от домакините не успя да засече.