• Мощен шут на Диян Димов към вратата на Конов, но стража на "червените" отново лови.

90+1'
  • Атанас Атанасов влезе на мястото на Васил Шопов.

90'
  • Последна смяна в тима на "червените". Милен Манчев влиза на мястото на Мартин Симеонов.

88'
  • Радослав Илиев влиза в игра, заменяйки Георги Търтов

88'
  • Първа смяна в състава на "червените". Митко Митков влиза на мястото на Никола Колев.

79'
  • Втора смяна в тима на русенци. Самир Аясс излиза, на негово място Ивайло Раденцов.

76'
  • Тонислав Йорданов опита удар от далеч, но топката мина встрани от левия стълб.

74'
  • Удар от дистанция на Шопов, но Конов спаси.

73'
  • Гол за Дунав! След центриране от корнер на Карагарен, Тонислав Йорданов закъсня да покрие Самир Аясс, който засече с глава и изпрати топката право в мрежата на гостите.

70'
  • Поредно добро спасяване на Конов. Шопов стреля от бялата точка, но стража на "червените" извади с крак.

66'
  • Костадинов стреля в наказателното поле, Дюлгеров извади топката с глава.

66'
  • Нов пропуск за Дунав! Шопов с много добър пас към Будинов, който стреля с глава, но в аут.

62'
  • Румен Руменов бе изведен зад защитата, опита изстрел по трева от границата на наказателното поле, но Антонов лови.

61'
  • Кристиян Малинов също получи жълт картон.

59'
  • Жълт картон за Диян Димов.

59'
  • Още един изстрел на Будинов, но без проблем за Конов.

51'
  • Първа смяна в тима на Дунав. Бранимир Костадинов влиза на мястото на Юлиян Ненов.

46'
  • Начало на втората част.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Мирослав Будинов стреля с глава след центриране от пряк свободен удар, но Конов спаси.

45+2'
  • Будинов с пас към Карагарен, който опита да стреля, но ударът бе блокиран.

44'
  • След грешка на Томислав Йорданов, Будинов нахлу в наказателното поле и опита да прехвърли вратаря, но топката мина над гредата.

38'
  • Диян Димов бе дръпнат за фланелката в наказателното поле, но съдията не отсъди дузпа.

36'
  • Мирослав Будинов отправи силен удар от малък ъгъл, но Конов внимаваше.

32'
  • Никола Колев и Михаил Милчев получиха медицинска помощ, след съприкосновение между двамата, в което удариха главите си.

25'
  • Карагарен центрира в наказателното поле от корнер, Васил Шопов засече с глава, а топката мина малко над напречната греда.

23'
  • След разбъркаване в наказателното поле на Дунав, Ларин опита да върне към вратаря, но не прецени силата и извади топката в корнер.

19'
  • Дунав имаше шанс да открие резултата, след грешка на Александър Дюлгеров. Карагерен центрира, Шопов опита удар с глава, но Конов спаси.