• 64’ Мехди Фенуш
  • 85’ Филип Михалевич
  • Край на мача

90+3'
  • Анте Аралица получи директен червен картон заради брутален ритник срещу съперник.

90+3'
  • Георги Илиев изпълни отлично пряк свободен удар, топката беше отбита от Милина в корнер

90+1'
  • Две минути ще е добавеното време на срещата

90'
  • Смяна в Черно море. На мястото на Фенуш, влиза Фабиньо

88'
  • Филип Михалевич беше оставен непокрит в наказателното поле на Черно море и се разписа, след пас на Буна

85'
  • След изпълнение на пряк свободен удар, топката се оказа в Димов, който прати топката над вратата

82'
  • Смяна в Черно море. Излиза Кононго, влиза Мартин Костадинов

80'
  • Жълт картон и за Фенуш

78'
  • Жълт картон за Димитър Везалов

78'
  • Последна смяна в състава на Локомотив. Излиза Банович, влиза Елитон

74'
  • Смяна в Локомотив. Влиза Умарбаев, излиза Янко Ангелов

68'
  • Смяна в Локомотив. На мястото на Райков влиза Аралица

66'
  • Нов гол за Черно море. Фенуш изкочи очи в очи с Милина и удвои резултата.

64'
  • Смяна в Черно море. Излиза Божилов, влиза Минчев

62'
  • Отличен гол на Атанас Зехиров, който с отличен външен фалц прати топката в сглобката на вратата на Локомотив.

61'
  • Фенущ направи непростим пропуск пред вратата на Локомотив, след него и Кононго пропусна да се разпише.

59'
  • Далечен удар на Симеон Райков от пряк свободен удар, топката прелетя над вратата.

56'
  • Отново неточен далечен удар на Георги Илиев към вратата на Локомотив

54'
  • Корнер за Локомотив, след изпълнението на Райков домакините се справиха със ситуацията.

51'
  • Удар на Атанас Зехиров от границата на наказателното поле, топката мина встрани от вратата.

49'
  • Много неточен изстрел на Георги Илиев от далечно разстояние

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Стивън Езе изпревари Фенуш и изчисти кълбото в корнер при опасна атака на Черно море. След центрирането Милина изчисти топката напред.

45+1'
  • Жълт картон за Филип Михалевич за нарушение

40'
  • Нарушение на Банович срещу Георги Илиев

37'
  • Пряк свободен удар за Черно море. Георги Илиев центрира отдясно при изпълнението, Димов игра с топката, но отново Милина улови кълбото.

30'
  • Пряк свободен удар за Локомотив. Райков центрира, след разбъркването отново той получи топката и стреля, но Макенджиев улови топката.

20'
  • Отново Георги Божилов е на голова позиция, но не сполучи да открие резултата в полза на Черно море.