• Ботев постигна първата си победа в плейофната фаза, надигравайки ЦСКА с 3:2.

• Галчев центрира от пряк свободен удар, търсейки Оршулич, но той падна в наказателното поле. Топката излезе в аут

90+3'
  • Оршулич стреля в аут, след като се оказа на голова позиция.

90+2'
  • 4 минути добавено време на двубоя в Коматево.

90'
  • Смяна в Ботев. Марин отстъпва мястото си на Милев.

88'
  • Галчев изсипа топката в наказателното поле на Ботев, не се получи опасност пред вратата на Иванов.

87'
  • Маркиньос не успя да се разпише в една от опасните атаки на ЦСКА към вратата на Иванов.

85'
  • Жуан Фелипе пропусна да изравни резултата, след като Христов увисна при центриране на Милисавлевич.

83'
  • Василев центрира, но топката е изчистена

82'
  • Жълт картон за Балтанов след нарушение

79'
  • Неманя Милисавлевич овладя топката на гърди и от воле матира Иванов, за да върне интригата в мача.

77'
  • Венци Василев получава жълт картон

73'
  • Смяна в състава на Ботев.Дрянов влиза на мястото на Чунчуков.

72'
  • Апостол Попов е заменен от Бъркляча

71'
  • Венци Василев вкара топката във вратата на Ботев, но беше в положение на засада.

71'
  • Корнер за Ботев. Огнянов подаде на Цветков, атаката на пловдивчани се провали.

69'
  • Корнер за ЦСКА, Михаил Иванов се намеси добре и изби кълбото напред

68'
  • Нов гол за Ботев! Иван Цветков направи резултата 3:1 след като се възползва от пас на Лазар Марин

63'
  • Смяна в състава на Ботев. Терзиев влиза, заменяйки Гамаков

61'
  • Маркиньос влиза на мястото на Сънди

60'
  • Удар на Мариян Огнянов излиза в аут

59'
  • Пламен Николов също получи червен картон за реакцията си срещу Тони Силва.

56'
  • Червен картон за Тони Силва след като си изпусна нервите срещу Даниел Златков, удряйки му шамар.

56'
  • Гол за Ботев! Балтанов се разписа след центриране на Иван Цветков от пряк свободен удар.

50'
  • Смяна в състава на ЦСКА. Венци Василев влиза на мястото на Маркович.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме. Резултатът е 1:1.

45+3'
  • Две минути допълнително време дава съдията Кръстев.

45+1'
  • Марин Оршулич направи отличен шпагат като предотврати опасност пред вратата на Господинов сътворена от Марин

45+1'
  • Удар на Иван Цветков в аут.

44'
  • Галчев стреля неточно

43'
  • Корнер за Ботев, след изпълнението му не стана нищо интересно пред Господинов.

43'
  • Тони Силва наказа грешка на вратаря Михаил Иванов и изравни резултата за 1:1. Това дойде след 970 минути суша за "червените"

38'
  • Гол! Ботев Пловдив открива резултата като от малък ъгъл прониза Господинов

33'
  • Иван Маркович стреля с десния крак, но отново неточно

32'
  • Нов корнер за домакините. След центрирането отбраната на ЦСКА се справи.

32'
  • Корнерът за Ботев е изпълнен, няма опасност за Господинов.

29'
  • Гамаков пробва мерника си от далечно разстояние, Господинов се намеси решително и топката излезе в корнер

29'
  • Корнер за Ботев. След изпълнението Господинов се намесва решително

28'
  • Балтанов стреля добре, Сънди се намеси и топката излезе в корнер.

28'
  • Тони Силва пробва удар към Иванов, но вратарят на Ботев се справи със ситуацията.

23'
  • Балтанов опита да центрира към наказателното поле на ЦСКА, но не сполучи

22'
  • Корнер за ЦСКА, след изпълнението му нямаше опасност за Иванов.

19'
  • Жуан Фелипе и Маркович направиха по-трудното, след като топката не успя да намери вратата на Ботев, а притичалият Филипов изчисти в корнер.

17'
  • Мариян Огнянов изпълни прекия свободен удар, но опасност пред вратата на ЦСКА нямаше

16'
  • Кукоч върши нарушение срещу Иван Цветков и получава жълт картон.

15'
  • Милисавлевич отново пусна пас към Маркович, но ударът отново беше неточен

13'
  • Милисавлевич получи пас от Кукоч в наказателното поле на Ботев, пусна пас към Маркович, който стреля над вратата.

11'
  • Сънди извърши ново нарушение, но този път без картон

8'
  • Стивън Сънди влиза в тефтерчето на рефера, след като извърши професионален фаул

5'
  • Гамаков получи жълт картон за нарушение срещу Галчев

3'
  • Опасна атака за Ботев. Чунчуков се опита да организира нещо опасно за "канарчетата", но не сполучи.