• Смяна в състава на Ботев. Влиза Кутев, излиза Жоао Паоло.

90+2'
  • Косоко стреля в аут от границата на наказателното поле.

90+1'
  • 3 минути е добавеното време на двубоя.

90'
  • Чорбаджийски получи жълт картон за нарушение срещу Косоко в центъра на терена.

90'
  • Иван Стоянов напуска терена, влиза Омар Косоко.

85'
  • Смяна в състава на ЦСКА. На мястото на Диого Виана, влиза Александър Георгиев.

82'
  • Неделев потърси пас към Крум Стоянов, но последния не стигна до топката.

81'
  • Даниел Златков получи жълт картон за нарушение срещу Кулма.

75'
  • Георги Георгиев спаси опасен шут към вратата си

71'
  • Корнер за Ботев. След изпълнението му нямаше опасност за вратата на Китанов.

69'
  • Червен картон и за Стенио от Ботев Пловдив, който настъпи съперник и заслужено беше изгонен.

66'
  • Манолев пропусна едно от най-чистите положения за ЦСКА, като от няколко метра прати топката над вратата.

63'
  • Крум Стоянов центрира в наказателното поле на ЦСКА, но там не успя да намери свой съотборник

62'
  • Диого Виана получи жълт картон за симулация, след като падна в наказателното поле на Ботев, но съдията прецени, че дузпа няма

54'
  • Пас към Панов в опит за атака на Ботев по дясното крило, но кълбото не достигна до него

51'
  • Дълъг пас към Жоао Паоло, но той не стигна до кълбото

49'
  • Бумал заменя Руи Педро в състава на ЦСКА.

47'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Меледже получи жълт картон.

• Край на първото полувреме

45+5'
  • Неделев получи жълт картон след ситуацията

45+4'
  • Давид Симао се разбесня на терена и получи червен картон, след като удари Неделев с лакет в лицето. Футболистът на Ботев изигра хитро ситуацията и се строполи на терена, което донесе и съответното наказание на футболиста на "червените".

45+4'
  • Пряк свободен удар за ЦСКА. Симао застана зад топката, центрира, но ударът на Перес с глава прати топката в аут.

45+1'
  • Руи Педро намери Арсенио, но ударът му беше неточен

44'
  • Манолев с удар извън наказателното поле пробва да открие резултата, но не сполучи, пращайки топката над вратата.

42'
  • Неделев падна за дузпа, но съдията остави играта да продължи.

41'
  • Жълт картон и за Иван Стоянов след разправиите на терена.

40'
  • Жълт картон за Руи Педро

40'
  • Меледже, Стенио и Руи Педро се счепкаха на полето.

39'
  • Давид Симао има нужда от лекарска помощ

37'
  • Свободен удар за Ботев, след изпълнението му не последва опасност за Китанов.

36'
  • Жоао Паоло изпусна най-доброто положение за Ботев, но Китанов показа класа, а футболистът на Ботев беше изведен в головата позиция от Тодор Неделев.

32'
  • Панов изчисти топката в корнер, след атака на ЦСКА. Арсенио центрира, Чорбаджийски падна в наказателното поле на Ботев, но нямаше нарушение, след центрирането бранителите на Ботев се справиха.

30'
  • Неделев опита атака за Ботев, но пасът му не намери съотборник

27'
  • Руи Педро не успя да стигне до топката, след като излезе зад защитата на Ботев, но Георгиев излезе и улови кълбото.

26'
  • Смяна в състава на Ботев. На мястото на Бризола влиза Юсеин.

21'
  • Шефовете на ЦСКА - Гриша Ганчев, Трифон Попов и Стойчо Стоилов гледат двубоя срещу Ботев.

• Бризола има нужда от лекарска помощ, след като стъпи накриво.

19'
  • Арсенио се размина с топката, но Пинто стигна до топката, но след удара му топката излезе в аут.

18'
  • Руи Педро излезе очи в очи с Георгиев, но вместо да реализира прати топката над вратата.

16'
  • Бризола е фаулиран и последва пряк свободен удар за Ботев, Манолев направи нарушението. След изпълнението му не последва опасност за Китанов.