• Край на мача! Ботев победи Берое с 3:0.

• Последна смяна в мача. Излиза Фелипе Бризола, влиза Серкан Юсеин.

85'
  • Жълт картон за Виктор Генев от Ботев.

84'
  • Антонио Вутов прави резултата 3:0. Лъчезар Балтанов центрира балонно отдясно към далечната греда. Там непокрит беше юношата на Левски и той от воле прати топката в мрежата за трети път.

81'
  • Последна смяна за Берое. Излиза Антон Карачанаков, влиза Ерик Почански.

76'
  • Тодор Неделев опита да се разпише от пряк свободен удар от около 30 метра, но стреля крайно неточно.

75'
  • Смяна в Ботев. Излиза Омар Косоко, влиза Крум Стоянов.

74'
  • Опасен пробив на Мартин Райнов и центрира опасно, но защитник на Ботев изби в корнер.

72'
  • Втора смяна за Берое. Излиза Венци Василев, влиза Кохей Като.

68'
  • Първа смяна и за Берое. Излиза Карлос Охене, влиза Виле Салмикиви.

65'
  • Първа смяна в мача. Излиза Фернандо Виана от състава на Ботев, влиза Антонио Вутов.

63'
  • Жълт картон за Омар Косоко за груб фаул в центъра.

62'
  • Страхотен шанс за Ботев да направи резултата 3:0. След центриране на Тодор Неделев топката стигна до Радослав Терзиев, но в последния момент Мартин Райнов отклони и Душан Перниш улови.

59'
  • Страхотен самостоятелен пробив на Жуниор Мапуку, той стигна до наказателното поле, но си затвори ъгъла. Въпреки това избра да стреля, вместо да комбинира с Борислав Цонев. Вратарят на Ботев изби в корнер.

56'
  • Лазар Марин направи рейд към наказателното поле и стреля от дъгата, но топката мина на сантиметри встрани от вратата. Трябва да се отбележи, че изпълнението му беше много слабо.

54'
  • Удар на Асен Георгиев с глава, но топката лети високо в аут.

51'
  • Удар на Венци Василев от границата на наказателното поле, но топката беше избита в корнер.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Ботев води с 2:0 на Берое.

45+4'
  • Фернандо Виана прави резултата 2:0. Бразилецът беше намерен във вратарското поле след центриране на Цветомир Панов отдясно. Той с лек удар прати топката в мрежата, но беройци имаха бурни претенции за игра с ръка. Реферът не видя такава и зачете попадението.

45+1'
  • Една минута продължение на първата част!

44'
  • Хубава контра на Берое, при която Жуниор Мапуку нахлу в наказателното поле и свърна към свободния Карлос Охене, чийто удар обаче беше слаб и вратарят улови.

40'
  • Удар от дистанция на Антон Карачанаков, но вратарят на Ботев спаси.

33'
  • Карлос Охене получи жълт картон за симулация.

27'
  • Ботев поиска дузпа, но не получи такава. Лазар Марин центрира от фланга, топката срещна ръката на Пламен Тенев, но реферът Ангел Ангелов прецени, че това не заслужава дузпа.

20'
  • Жълт картон за Тодор Неделев за протестите му при ситуацията с неотсъдената дузпа.

20'
  • Уникална поредица от шансове пред вратата на Ботев. Антон Карачанаков завъртя перфектно топката от пряк свободен удар и впоследствие от голлинията Радослав Терзиев изби в гредата, а после и по-далеч от нея. При добавката играч на Берое отново стреля слабо към горната греда и от там в аут.

18'
  • Какво изпълнение от Омар Косоко! Футболистът на Ботев се озова в половината на съперника, напредна до границата на наказателното поле, излъга съперник и с прекрасен прехвърлящ удар не даде шансове на Душан Перниш за 1:0.

14'
  • Нов страхотен шанс за домакините да открият резултата. Фелипе Бризола се измъкна зад защитата на Берое, вклинявайки се между двама играчи на заралии. Но ударът му беше спасен от Душан Перниш.

7'
  • Първи шанс в мача, той се откри пред домакините от Ботев. След едно центриране Лъчезар Балтанов се извиси и стреля с глава, но топката мина на сантиметри над вратата.