• Последна смяна в мача. Излиза контузеният Педро Еуженио, влиза Матеус Леони.

• Дунав беше близо до изравняването. Божидар Васев центрира страхотно към десния фланг, където беше изпуснат Мартин Станкев, но неговият изстрел беше избит от Душан Перниш.

• Последна смяна в Дунав. Излиза Драгош Фирцулеску, влиза Мартин Станкев.

75'
  • Поредна възможност за Берое. Меска си извоюва позиция пред наказателното поле и стреля опасно, но Макенджиев пак изби с вещина.

74'
  • Жълт картон и за Меска, за когото това е пето официално предупреждение и ще бъде наказан за един мач.

72'
  • За кой ли път Камбуров пропуска! Ветеранът беше изведен с перфектно подаване зад защитата на съперника, но ударът му мина над вратата.

71'
  • Първа смяна в Берое. Излиза Рубен Бригидо, влиза Меска.

67'
  • Жълт картон за Божидар Васев от Дунав .

61'
  • Иван Минчев намери на страхотна позиция Мартин Камбуров пред вратарското поле, но ударът на ветерана отново беше избит от Макенджиев.

58'
  • Невероятно разбъркване пред вратата на Дунав! При едно центриране на Бригидо се стигна до недоразумение в защитата на русенци и топката беше заложена на Мартин Камбуров пред вратарското поле. Но изстрелът му мина встрани от вратата.

53'
  • Нов страхотен шанс за Берое. Иван Минчев нахлу по фланга и намери перфектно Мартин Камбуров около точката на дузпата. Ветеранът прати топката под гредата, но виртуозно Макенджиев изби.

50'
  • Смяна в Дунав на почивката. Излиза Петър Патев, влиза Исмаил Иса.

46'
  • Начало на втората част на мача!

46'
  • Край на първата част на мача! Берое води с 1:0 на Дунав.

45+1'
  • Александър Цветков получи жълт картон за нарушение в центъра.

45'
  • Нов шанс за Берое. Рубен Бригидо излезе на скорост срещу Благой Макенджиев и отправи мощен шут, който вратарят изби с вещина.

41'
  • Страхотен шанс за Берое! Александър Василев се измъкна зад защитата на съперника след дълъг пас на Никита Баранов и нахлу сам срещу вратаря, макар и под ъгъл. Изстрелът му обаче беше спасен от Благой Макенджиев.

33'
  • Опасно центриране на Рубен Бригидо, но защитата на Дунав изчисти в корнер.

31'

29'
  • Дунав стигна до попадение, но то беше отменено. Ахмед Ахмедов стреля с глава при едно центриране и прати топката в мрежата. Реферът обаче не зачете гола му заради фаул в атака срещу Милен Желев.

20'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният Светослав Ковачев от състава на Дунав, влиза Красимир Станоев.

17'
  • Берое открива резултата. Педро Еуженио направи пробив по левия фланг и центрира, но топката нямаше как да стигне до негов съотборник. Но там Георги Динков засече топката изневиделица в собствената си мрежа - 1:0 за бившия клуб на Динков.

14'
  • Първи шанс и за Дунав в мача. Мухамаду Н'Диайе беше изведен зад защитата на съперника, но беше натиснат от Иван Бандаловски и не успя да уцели вратата.

10'
  • Първа по-опасна ситуация в мача. Рубен Бригидо намери Иван Бандаловски на границата на наказателното поле след едно нескопосано изчистване на защитата на Дунав след корнер. Националът обаче стреля над вратата.

7'
  • Първа опасна атака в мача, при която Педро Еуженио центрира от фланга в наказателното поле на Дунав, но нямаше кой да засече.