Арсенал с Александров и Иванов падна от Зенит

Публикувана в 20:26 на 19 март 2017 608 0
Михаил Александров<strong> източник: Lap.bg, Илиан Телкеджиев</strong>

Михаил Александров източник: Lap.bg, Илиан Телкеджиев

Отборът на Арсенал Тула загуби гостуването си на Зенит с 0:2 в 20-я кръг на руския шампионат. Българите Михаил Александров и Иван Иванов бяха титуляри за своя Арсенал, като Александров игра цял мач, а Иванов бе заменен в 77-ата минута.

Попаденията за домакините от Зенит бяха дело на Доменико Крискито в 51-ата минута от дузпа и на португалеца Дани в 53-ата минута.

Тимът на Арсенал Тула е предпоследен, 15-и във временното класиране в Русия с 15 точки в актива си.

Зенит пък е трети в подреждането с 39 точки, колкото има и вторият ЦСКА Москва. Лидер е Спартак Москва с 45 точки.

По-рано днес ЦСКА Москва победи като гост Терек Грозни с 1:0. Българинът Георги Миланов остана на резервната скамейка за ЦСКА.