В първи мач за дена от група D Грузия и Ирландия изиграха кошмарно слаб мач, който безславно завърши 0:0 в Тбилиси. В грузинската столица островитяните имат девет успеха в последните си десет мача, но този път това не се случи. Точката е важна за Ирландия, който продължава да води в групата с 12 точки, три повече пред втория Дания и третия Швейцария, който е с осем точки. Грузия остава пети с пет пункта.

Срещата продължи в бавно темпо, а втората част не видя кой знае колко положения. МакКлин центрира топката за Джеф Хендрик отново, но ударът на нападателя премина пак встрани.

Десет минути преди края на мача пък Грузия можеше да удари опонента, след като Китейшвили стреля от далечна дистанция, но топката се отби в тялото на Игън.

В самия край на мача пък Ирландия можеше да вземе победата при визитата си, но ударът на Конъли нямаше сила и вратарят се намеси уверено.