Кийфър Мур: Позитивно е, че наваксахме и стигнахме до точката Нова Броудкастинг Груп
Кийфър Мур: Позитивно е, че наваксахме и стигнахме до точката

.Голмайсторът за Уелс - Кийфър Мур, сподели мнението си след равенството 1:1 с тима на Швейцария. "Драконите" изоставаха в резултата, но съумяха да откраднат точката, след като в последните минути дори имаха късмета да бъде отменено попадението на Марио Гавранович. 

Google Добави ни в предпочитани източници в Google