Селекционерът на Северна Македония Игор Ангеловски сподели мислите си след поражението с 1:2 от Украйна на UEFA EURO 2020. Според него късметът не е бил на страната на отбора му, тъй като са получили попадение от ъглов удар, а след това гол на Горан Пандев е бил отменен заради няколко сантиметра.

"Мачът се играе 90 минути. Влязохме по-разпознаваеми като постройка в мача. Получихме гол от корнер, късметът беше на тяхна страна. Те веднага след това вкараха, а при нас попадение на Пандев бе отменено, просто защото сантиметрите не бяха на наша страна. През второто полувреме играхме отлично и показахме защо сме на Европейското първенство. Първата половина от мача играхме наистина слабо, но през второто полувреме показахме отлична игра. Когато накрая на мача публиката те изпрати с овации и аплаузи, това казва как си играл. Сега с Нидерландия ще играем смело и няма да се предаваме. Няма по-голяма мотивация за отбора от това да играеш срещу Нидерландия. И се надявам покрай добрата игра да спечелим и първи точки", сподели той.

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.