Нападателят на Атланта Юнайтед Джозеф Мартинес реализира странна дузпа в мача от полуфиналния плейоф на Мейджър Лийг Сокът срещу Ню Йорк Сити.

Атланта получи право на 11-метров наказателен удар в началото на първото полувреме. Нападателят, разбира се, се възползва по най-добрия начин, но техниката, която използва изуми много фенове.

Мартинес направи скок напред и нагоре непосредствено преди да шутира. Разбегът на футболиста също не беше с традиционно засилване, а с подскок в началото.

Най-важното от всичко, обаче, оказва се точният удар, с който тимът му поведе в резултата.

В 83-ата минута Мартинес вкара и втори гол. Атланта Юнайтед се класира за полуфинала след 3:1. Първият плейоф завърши с резултат 1:0.