Добруджа приема Етър Велико Търново в последен мач от 12-ия кръг от родната Втора лига. Резултатът към този момент е 0:1. Иван Коконов откри в 11-ата минута.

Срещата е с начален час 16,00 и ще може да я гледате на живо по DIEMA SPORT. Сайтът Gong.bg, както винаги, ще предложи на своите читатели текст и богато мултимедийно отразяване.

Домакините стартираха по-активно срещата, но в 11-ата минута се озоваха назад в резултата. При първата по-сериозна ситуация Етър успя да открие, след като Бабалиев пусна успореден пас към Коконов, който от близка дистанция засече - 0:1.

В 33-ата минута все пак домакините можеха да изравнят. Принс Баке беше принуден да спира Ивайло Михайлов в наказателното поле на Етър и не успя, след което Михайлов стреля параболично с глава, но на стадиона в Добрич се видя прекрасна намеса от стража на гостите - Станислав Нисторов.

До края на полувремето така и не падна друг гол и Етър се оттегли с аванс на почивката.

Добруджа: 13 Галин Григоров - ВРАТАР 2 Велислав Боев 3 Димитър Пиргов - КАПИТАН 28 ЗДРАВКО СЕРАФИМОВ 15 Богдан Костов 6 Ивайло Климентов 27 Ангел Ангелов 8 Лукас Соарес 16 Симеон Мечев 31 Андриан Димитров 98 Ивайло Михайлов

Етър: 12 Станислав Нисторов - ВРАТАР 4 Георги Александров - КАПИТАН 11 Георги Бабалиев 16 Георги Иванов 13 Дидис Пита 27 Ибрахим Кейта 17 Иван Коконов 77 Мартин Николов 28 Николай Янков 44 Серигне Мбаке Файе 14 Радослав Найденов