Обявиха съдиите, които ще “колят и бесят“ за Купата на България

Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи нарядите за 1/16 финалите за Купата на България. Ангел Ангелов ще ръководи един от най-интересните сблъсъци между Локомотив Горна Оряховица и настоящия носител на трофея Ботев Пловдив. 

Определиха мястото на пловдивското дерби за Купата

Вижте всички съдийски назначения за 1/16 финалите за Купата на България:

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Несебър - ПФК ЦСКА–София
ГС:    Станислав Тошев Ставров       АС1:    Илиян Петров Капарашев    АС2:    Пламен Хинков Хинков
4-ТИ:    Никола Илиянов Атанасов                
СН:    Стоян Иванов Вътев     
 
19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Вихрен - ФК Септември
ГС:    Мустафа Севди Шефкет           АС1:    Стефан Делчев Делчев        АС2:    Атанас Иванов Делчев
4-ТИ:    Йото Валентинов Гарабедов                
СН:    Милко Петков Николов     
 
19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Севлиево - ПФК Берое ЕАД
ГС:    Димитър Михайлов Михайлов    АС1:    Дарин Росенов Страхилов    АС2:    Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ:    Красимир Маргаритов Кръстев                
СН:    Николай Тодоров Петров     
 
19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Сокол Марково - ФК Дунав
ГС:    Стефан Демирев Павлов              АС1:    Васил Стоянов Шавов           АС2:    Мурад Шабан Вели
4-ТИ:    Радослав Петров Гидженов                
СН:    Атанас Петров Бозев     
 
19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД - Царско Село
ГС:    Калоян Венелинов Кирилов         АС1:    Радостин Зафиров Шиков     АС2:    Димитър Герчев Димитров
4-ТИ:    Иван Георгиев Пенчев                 
СН:    Милко Илиев Георгиев    
 
19 Сеп 2017 г. Вторник 19:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 - ПФК Левски АД
ГС:    Станислав Георгиев Тодоров        АС1:    Мартин Иванов Димитров    АС2:    Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ:    Валентин Георгиев Станчев                
СН:    Красимир Здравков Стойчев     
 
20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Струмска слава - ФК Созопол
ГС:    Станимир Лозанов Тренчев         АС1:    Станислав Лазаров Станев    АС2:    Асен Крумов Крумов
4-ТИ:    Петър Стефанов Доровски                
СН:    Владимир Йорданов Владимиров     
 
20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Черноморец Балчик - ПФК Славия АД
ГС:    Никола Павлов Петров            АС1:    Венцислав Бориславов Банчев    АС2:    Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ:    Ивелин Венциславов Занев                
СН:    Красимир Иванов Василев     
 
20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Локомотив София - ФК Верея
ГС:    Георги Николов Кабаков            АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Мартин Емилов Венев
4-ТИ:    Християна Красимирова Гутева                
СН:    Деница Павлова Крумова     
 
20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Ботев Враца - ОФК Пирин ЕООД
ГС:    Рюстем Джемил Карагарен        АС1:    Йордан Петров Петров                 АС2:    Тони Бонев Пандарски
4-ТИ:    Николай Валентинов Малджански                
СН:    Георги Спасов Славов     
 
20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Монтана - ПФК Черно море
ГС:    Волен Валентинов Чинков             АС1:    Мартин Руменов Ангелов        АС2:    Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ:    Георги Николов Николов                
СН:    Георги Владимиров Игнатов     
 
20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
ОФК Поморие - Етър
ГС:    Драгомир Димитров Драганов         АС1:    Диян Христов Вълков       АС2:    Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ:    Петър Кирилов Костадинов                 
СН:    Любомир Йорданов Войков     
 
20 Сеп 2017 г. Сряда 19:00 ч.
Литекс - Витоша
ГС:    Георги Милков Гинчев                 АС1:    Георги Йорданов Дойнов         АС2:    Здравко Веселинов Николов
4-ТИ:    Петър Григоров Григоров                
СН:    Крум Добринов Стоилов     
 
21 Сеп 2017 г. Четвъртък 16:00 ч.
Марица - ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС:    Георги Димитров Давидов           АС1:    Милен Дончев Арабаджиев      АС2:    Даниел Пенчев Йорданов
4-ТИ:    Цанко Костадинов Миндалов                
СН:    Красимир Драганов Драганов     
 
21 Сеп 2017 г. Четвъртък 16:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище - ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС:    Владимир Вълков Вълков         АС1:    Николай Неделчев Чакъров    АС2:    Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ:    Димитър Димитров Димитров                
СН:    Георги Стефанов Кордев     
 
21 Сеп 2017 г. Четвъртък 20:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица - ПФК Ботев АД
ГС:    Ангел Любенов Ангелов            АС1:    Димитър Божидаров Стоилов       АС2:    Владимир Ангелов Велев
4-ТИ:    Румен Красимиров Христов                 
СН:    Тихомир Георгиев Боболов     

Свързани материали

  • Повериха напеченото дерби Черно море – ЦСКА на Стефан Апостолов Повериха напеченото дерби Черно море – ЦСКА на Стефан Апостолов
  • vesti.bg vesti.bg
профилна снимка

*Коментирай конкретната статия и използвай кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание!

 
БФС ЦСКА Левски Ботев Лудогорец

Първа лига