Локомотив Пловдив - Славия 1:2 /репортаж/

Локомотив Пд Локомотив Пд

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Darik radio излъчва се по Darik radio

Славия се наложи над Локомотив Пловдив с 2:1 като гост в мача от 9-ия кръг на Първа лига. Развръзката в този мач дойде след почивката. В 47-та минута Галин Иванов откри за Славия, но Парвиз Умарбаев изравни 56-ата. "Белите" стигнаха до успеха с дузпа в 82-та минута, слагайки край на черната си серия.

В средата на втората част грозни сцени се разираха на "Лаута", като стражът на гостите Антониос Стериакис бе замерен с бутилки, предмети и дори метален прът. Дори собственикът на Локо Пд Христо Крушарски се намеси в опит да успокои "черно-белите" привърженици.