Първа лига 01 май - 20:00, , стадион: Лудогорец Арена

Лудогорец Лудогорец

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Darik radio излъчва се по Darik radio

Левият краен защитник на Лудогорец Натанаел Пимента игра с доста настроение при успеха с 4:0 над Черно море от 30-ия кръг на Първа лига. Шампионите изнесоха много силно първо полувреме, в което отбелязаха всичките голове за успеха, а след почивката опитаха да се забавляват на терена.

Тъкмо това се пробва да стори и Натанаел в дуел с Хосе Пируло към края на мача. Бранителят опита с изпълнение "а ла" Дъглас Коста да преодолее съперника си, повдигайки топката над него.

Натанаел не бе далеч от успеха в начинанието си, но в последния момент Пируло схвана за какво иде реч и притисна бразилеца.