ЦСКА победи Локомотив Пловдив с 4:1 в мач от четвъртия кръг на Първа лига. Тиаго Родригес и Кристиан Малинов вкараха през първото полувреме. Фернандо Каранга и Станислав Манолев се разписаха през втората част, а Димо Бакалов вкара почетния гол за гостите.

ЦСКА започна много силно срещата и още в първите минути можеше да открие резултата. Кевин Меркадо и Тиаго Родригес можеха да изненадат Пиргов, но пропуснаха.

В 9-ата минута Пламен Николов сбърка за негов късмет обаче домакините не се възползваха. Все пак ЦСКА откри резултата в 13-ата минута. Станислав Манолев центрира топката в наказателното поле на гостите, където Илко Пиргов не се намеси убедително и Тиаго Родригес с прехвърлящ удар се разписа.

В 19-ата минута Пауло Серджо отправи хубав удар по земя, но Черниаускас изби в корнер. ЦСКА стигна до втори гол в 28-ата минута, когато Меркадо намери Манолев, а той свали към Кристиан Малинов, който покачи на 2:0. До края на полувремето Димо Бакалов пропиля две добри възможности за Локомотив Пловдив.

След подновяването на играта футболистите на Локомотив опитаха да променят резултата.

В 52-ата минута Дани Кики стреля над напречната греда от добра позиция. Фернандо Каранга сложи точка на спора в срещата с гол в 61-ата минута. Той получи пас от Тиаго и останал сам срещу Пиргов технично го прехвърли.

Димо Бакалов с глава в 74-ата минута върна един гол за Локомотив Пловдив. ЦСКА обаче отговори четири минути по-късно с гол на Станислав Манолев, който бе оставен сам в наказателното поле на пловдивчани и отблизо направи 4:1.