Пол Джордж вкара 20 точки за успеха на Оклахома със 110:91 като гост над Милуоки, което е четвърти успех за тима в първите седем мача. Те наложиха надмощието си от самото начало и направиха серия от 16:0, а Кармело Антъни вкара 8 от всичките си 17 точки през първата четвърт на мача. Ръсел Уестбрук добави 12 точки, 10 борби и 9 асистенции. Стивън Адамс вкара 14 точки и взе 11 борби, а Джереми Грант приключи със 17 точки въпреки че влезе от пейката.

След 8:8 през първата четвърт гостите направиха серия от 12 безответни точки и поведоха с 20:8 със забивка на Джордж 4:16 минути преди края. След това те имаха още една силна серия- 29:17 46 секунди преди края.

За домакините от Милуоки, които имат същия баланс 4-3, но са 2-и в Централната дивизия, Янис Антетокумбо вкара 28 точки при 9 от 14 успешни стрелби от средна дистанция. Но серията му беше прекъсната в края на първото полувреме, когато трябваше да седне на пейката заради два фаула и решение на треньора да го запази за последните минути.

Индиана Пейсърс се наложи над Сакраменто със 101:83 със 17 точки на Боян Богданович. Каращият втория си сезон в НБА Домантас Сабонис направи свой личен рекорд днес с 22 точки и 12 борби. За гостите от Кингс новобранецът Ди'Арън Фокс стартира от пейката и завърши мача с 18 точки. Сакраменто обаче е на последното място в Тихоокеанската дивизия само с 1 победа от 7 мача.

Финикс се наложи над Бруклин със 122:114 като гост, като и двата отбора са във втората половина на своите конференции. Дивайн Буукър вкара 32 точки, а Майк Джеймс добави 24. Ти Джей Уорън пък наниза 14 от всичките си 20 точки по време на финалния период от мача.

В най-интересната среща от нощта Лейкърс успя да прекърши Детройт като домакин със 113:93. Джулиъс Рандъл вкара 17 точки, а Лонцо Бол добави 13. Пистънс обаче остава на върха в Централната дивизия с 5/3, докато домакините записаха трета победа в 7 мача.

Лари Нанси-джуниър регистрира трети дабъл-дабъл за Лейкърс, като отбеляза 14 точки и добави 12 борби и така даде приноса си да бъде сложен край на поредицата от три поредни поражения срещу този противник.

За гостите от Моторния град Тобаяс Харис и Реджи Джаксън вкараха по 18 точки.. Те направиха доста слабо първо полувреме, където отстъпваха на почивката му с 45:58, а Бруук Лопес вкара тройка със сирената. Стегната защита и увеличения процент при стрелбата, както и силните изяви на Андре Дръмонд (10 точки и 12 борби общо) не се оказаха достатъчни да бъде избегнато поражението./БТА