Милуоки записа четвърта поредна победа в Националната баскетболна асоциация, след като се справи с гостуващия Филаделфия със 107:85.

Янис Антетокунбо се отличи с 31 точки, 18 борби и 6 асистенции, а Крис Мидълтън допринесе с 19 точки, 7 борби и 6 асистенции за успеха, който беше постигнат със силна игра след почивката.

Дарио Шарич беше най-добър за гостите с 19 точки и 9 борби, но отсъствието заради травма на звездата на тима Джоел Ембиид си оказа своето влияние.

Играчите на Филаделфия все пак се представиха добре под коша, но стрелбата от разстояние се оказа сериозен проблем, като те вкараха само 2 тройки от 26 опита в мача.

Бостън записа драматична победа в залата на Денвър със 111:110.

Джейлън Браун вкара решителна тройка 34.7 секунди преди края за 111:108, а Кайри Ървинг завърши с 27 точки, за едва втория успех в последните седем мача на тима.

Домакините имаха последна атака, но Уил Бартън, който завърши с 19 точки, пропусна от дистанция.

Никола Йокич беше най-добър за Денвър с 24 точки и 11 борби.

Хасан Уайтсайд се отличи с 25 точки и 14 борби, а Маями спечели с 95:88 като гост на Далас.

Тайрик Евънс наниза 27 точки, а Марк Гасол допринесе с 12 точки и 10 борби за успеха на Мемфис над Финикс със 120:109 като домакин.

Ти Джей Уорън реализира 24 точки за гостите, които загубиха за осми път в последните си девет мача в отсъствието на контузените си титуляри Девин Буукър, Маркиз Крис и Тайсън Чандлър.

Кент Бейзмор вкара 22 точки, а Денис Шрьодер добави 18 точки и 11 асистенции, за да помогне на Атланта да прекъсне серия от три поредни поражения с успех над Минесота със 105:100.

Виктор Оладипо се отличи с 25 точки при победата на Индиана над Шарлът със 105:96./БТА