ЦСКА Москва не успя да постигне победа на старта на участието си в Шампионската лига  този сезон. Тимът  на Георги Миланов завърши наравно - 2:2 със Спарта Прага, насред Москва, в първия мач от третия квалификационен кръг.

Българският национал започна срещата като резерва, но се появи в игра в 72-та минута на мястото на Алан Дзагоев.

Именно Дзагоев откри резултата в 14-та минута, но и в двата случая, в които ЦСКА повеждаше, Спарта почти веднага успяваше да изравни.

Кехинде Фатай направи 1:1 в 15-та минута, и двата отбора се оттеглиха при равенство на почивка. В 29-та минута Бибрас Натхо изпусна и дузпа за ЦСКА.

Осем минути след подновяването на играта, Зоран Тошич пак изведе ЦСКА напред, само за да може , а Владислав Крейчи в 57-та минута да направи 2:2.

Появата на Георги Миланов не доведе до ново попадение за "армейците", и така те ще трябва да гонят успеха в Прага след седмица, за да продължат напред.