Лудогорец и Нефтохимик затварят 9-ия кръг на Първа професионална лига с двубой на „Лудогорец Арена“ в Разград. Шампионите ще търсят победата, за да не изостанат рано-рано през сезона от битката за първото място. Както обикновено, Gong.bg и нашите партньори от Grabo.bg ви предлагат шанс да грабнете награда, докато гласувате за Играча на мача.

За да участвате в анкетата е нужно просто да имате регистрация в сайта, като важат и паролите от нашия форум. При липса на активен профил, създаването на такъв отнема само няколко секунди, след което можете да дадете своя вот за футболиста, който най-много ви е впечатлил с изявите си в Разград.

ГЛАСУВАЙ ЗА ИГРАЧ НА МАЧА ТУК!

През първото полувреме Вандерсон откри резултата за Лудогорец, но веднага след почивката Николай Дюлгеров изравни резултата за 1:1.

След края на всеки кръг в шампионата един от всички участници в 7-те анкети ще грабне нашата награда – 50 лева за покупки в Grabo.bg.

Грабни възможността, гласувай редовно и увеличи шансовете си да се окажеш късметлията, който ще изтеглим в понеделник!