VAR в България скоро няма няма да се появи. Просто първенството е много слабо и генерира малко приходи. Нито телевизията, нито клубовете, нито БФС имат изгода. Иначе за ситуацията по-скоро няма засада, но с тия камери толкова може да се види.
съдията пусна доста свободна игра, иначе тия рендета начело с Конника без Глава а.к.а. Анди Керъл отиваха на разлика
томислав е луд, има си етикет в тениса от 150 години , ама нали Аз съм Булгар ...........глупаци
Признание, че се справя добре с лизането на гъзове на началниците от УЕФА и ФИФА може и да е.
тоя глупак ако беше вкарал ,нямаше да падне втрив гол и след полуверемто я камилата я камиларя, е без това отбора ни е безкрайно слаб ама и такива положения ако не се вкарват тежка ни е майка гости на Люксембург
ники александров пак изкара опрните точки за съдиите и все се опитват да легитимират гей тройката Литекс-ЦСКА-Етрополе
ти като си проЗд плащай, аз си ги гледам онлайн
Цената на билетите не била проблем ? Ами проблем е, ако поназнайваш малко икономика. Накратко поддръжката на стадиона е константна сума т.е дали ще имаш 2-5-10 000 хиляди зрители е все тая от към разходи. От друга страна при цена от 10 лева ще дойдат 2000, при 5 примерно 5000, при 3 - 10 000 , предполгам всеки може сам да си направи сметката.
смях в залата, кое им е натовареното ??? В НБА например имат редовен сезон от 82 мача + плейофи (т.е. за топ 4-те отбора могат да са над 100 мача за сезон ). Някой ще каже ама в баскетбола играят 48 минути - 48 ама чисто време, в един футболен мач чистото игрово време също не е повече от 45-50 минути , но футболните примадони дето им се събират с мачовете за купи и националния макс. 70 мача им било тежко и се изморявали. Ми направо да се пускат на Playstation да цъкат FIFA или PES ............
тоз палячо май свърши парите и се надява на стата слава да му дадат някой друг паунд