Най-големият клуб по джаги в страната – СК Джагоарс, спечели първите места при мъжете и жените в проведеното Четвърто издание на Отборната джаги лига.
Състезанието се състоя през изминалата неделя – 28.01.2018 г., в  Спортен Бар „Академията”. С професионална игра и борбен дух състезателите от елитния джаги клуб  надвиха всички съперници по пътя и извоюваха златните отличия.

При мъжете финалната битка бе между отборите JAGOARS 1 и  The Black Knights, в която джагоарите победиха категорично с резултат 2:0 сета /21:9, 21:12/.

Бронзовите медали отидоха заслужено за втория отбор на СК „Джагоарс”  - JAGOARS 2, които взеха двата сета в борбата за третото място срещу състезателите от клуб „Faith”.

Женският финален сблъсък се състоя между топ състезателките от JAGOARS и заелите второ място в квалификациите - момичетата от клуб „The Academy”.  Двата отбора влязоха в драматична битка, която завърши с резултат 6:2 игри в полза на джагоарките.

Така момичетата на СК „Джагоарс” грабнаха отборната купа  и спечелиха правото да участват на Европейската шампионска лига през ноември месец тази година.

Трети при жените се класираха борбените момичета от клуб „Set Square”.

В Четвъртата отборна джаги лига взеха участие над 70 състезатели, 12 тима от общо 7 клуба от страната.  Мачовете се играха на два вида маси Top Speed  на Roberto sport и BEAST на Ullrich sport.

Организатори на елитното спортно събитие бяха Българската джаги федерация /БДФ/ и СК „Джагоарс” – домакин на събитието.