• 36’ Юлиян Ненов
  • 90+4’ Йордан Димитров
  • Край на мача.

90+4'
  • Йордан Димитров реализира второто попадение за Дунав в добавеното време на срещата.

90+4'
  • 3 минути добавено време

90'
  • Арсенио направи резултата 4:1 след като Недялков комбинира с Арсенио и той като на парад мина през отбраната на гостите и реализира.

88'
  • Будинов стреля отдалеч, но топката мина встрани от вратата.

83'
  • Нова опасна атака за Литекс, все пак опасността беше предотвратена.

80'
  • Ненов стреля от пряк свободен удар към вратата на Баривиера, но неговият шут нацели гредата.

74'
  • Георги Минчев с нов гол за Литекс. Арсенио беше асистент в този момент.

66'
  • Антонов спаси опасен удар на Асприля и запази интригата в двубоя.

65'
  • Нов гол за Литекс! Георги Минчев изведе отбора си напред в резултата, след като се оказа в отлична позиция и се разписа в съперниковата врата след пас на Асприля.

63'
  • Пропуск на Минчев, който можеше да изведе отбора си напред в резултата.

62'
  • Раденцов стреля от далечно разстояние, но Бавириера изби кълбото в корнер.

53'
  • Виана центрира отдясно, но вратарят не успя да улови топката и тя излезе в корнер. След изпълнението му не последва опасност за вратата на дунавци.

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • 1 минута добавено време.

45+1'
  • Опасна атака за домакините, но гол не падна

43'
  • Юлиан Ненов изравни резултата в двубоя.

36'
  • Гол за Дунав Русе! Юлиян Ненов изравни резултата, след като Раденцов стреля добре от пряк свободен удар, Баривиера изби, но първи до топката стигна Ненов и матира стража на домакините.

36'
  • Данило Асприля откри резултата в мача, след като насочи топката от няколко метра под гредата на Антонов.

29'
  • Арсенио прати топката в аут след шут към вратата на Антонов.

26'
  • Раденцов центрира в наказателното поле на Литекс, но там Баривиера улови кълбото.

26'
  • Данило Асприля изстреля снаряд към Антонов, той парира удара, а топката се удари в гредата.

24'
  • Диого Виана центрира в наказателното поле, там Арсенио стреля с глава, но бранител на Дунав изчисти кълбото от голлинията.

21'
  • Опасен удар на Асприля беше отразен от вратаря на гостите. Това беше най-опасното положение за домакините от началото на двубоя.

18'
  • Корнер за Литекс. След изпълнението му бранителят на Дунав - Будинов изчисти кълбото напред.

15'
  • Йонсон не успя да се възползва от грешка в състава на Дунав и топката беше изчистена в тъч.

13'
  • Атака за Дунав Русе. Будинов беше затворен от бранителите на Литекс, а остротата на атаката се намали, а след това топката  излезе в аут.

10'
  • Данило Асприля спечели корнер в полза на Литекс. След изпълнението му не последва опасност за вратата на Антонов.