Gong.bg Фентъзи мениджър вече стартира повече от успешно, а феновете започнаха да печелят точки. Футболното удоволствие от мачовете на Световното първенство в Катар може да бъде допълнено от надпревара с отборите, които сами създавате. Наградите, които партньорът на Gong.bg inbet предоставя за най-добрите от вас са повече от зашеметяващи.

Времето лети, така че не се бави, а направи своя тим и се състезавай с участниците в Gong.bg Фентъзи мениджър. Точки не могат да се натрупват със задна дата, затова използвай всяка минута, за да стартираш.

Само няколко седмици остават до финала на Катар 2022, затова не пропускай шанса си, използвай знанията си за отборите и футболистите, направи си отбор и се състезавай заедно с нас.

Победителят ще се радва на страхотен Iphone 14 Pro 128 GB. Наредилият се на второ място ще спечели Playstation 5, а този на трета позиция - Huawei Watch GT 3 Pro.

От inbet са подготвили и още 100 футболни топки, подписани от Мартин Камбуров.

Не се бавете, а се включете в нашето предизвикателство!