В двубой от 16-ия кръг на Серия А Наполи победи Каляри с 1:0, а голът дойде в края на мача като това позволи на тива да вземе 3-те точки.  Победното попадение дойде в добавеното време на срещата като Аркадиуш Милик донесе трите точки за тима от Неапол.

Домакините имаха възможност да открият резултата още в 11-ата минута на срещата, когато Оспина трябваше да се намесва добре, за да предотврати това топката да влезе в мрежата му. Въпреки опитите на двата тима да стигнат до попадение през тази първа част това не се случи.

През втората част двата тима продължиха да търсят попадението, но то така и не идваше. В 73-ата минута на срещата Гулам пропусна да открие резултата за тима от Неапол, но Краньо спаси отбора си. Все пак настойчивостта на гостите даде резултат в добавеното време, когато Аркадиуш Милик директно от пряк свободен удар прониза вратаря на домакините.

След този успех Наполи заема второто място с актив от 38 точки, Каляри е на 13-ото място със 17 точки.