Димитър Рангелов с цял мач при тежка загуба на Коняспор

Публикувана в 22:01 на 12 март 2017 510 0
Димитър Рангелов<strong> източник: Gulliver/Getty Images</strong>

Димитър Рангелов източник: Gulliver/Getty Images

Българският нападател Димитър Рангелов изигра цял мач за своя Коняспор срещу Истанбул Башакшехир, но със сигурност ще иска да забрави тази битка. Неговият тим игра много слабо и падна с 0:3 като домакин.

Рангелов не се запомни с нищо в този мач, а за гостите дебют като титуляр направи бившата звезда от Премиършип Емануел Адебайор. Той дори се разписа и ознаменува по най-добрия начин този специален за себе си момент.

Иначе тимът от Истанбул поведе още в 15-та минута, когато Ялчън Айхан се разписа след асистенция на Емре Бельозоглу. Този резултат се запази до почивката, а след нея паднаха нови две попадения в мрежата на Коняспор.

В 55-та минута Един Вишча асистира на Адебайор за първото му попадение в турския шампионат, а в 90-та минута Ченгиз Ундер оформи крайното 3:0 в полза на Истанбул Башакшехир в този мач.

Така гостите се възползваха от грешката на лидера Бешикташ и се доближиха само на две точки от него със своите 52. Коняспор остава в средата на таблицата със своите 32 точки.Това им отрежда 9-та позиция.