Фулъм и Брайтън не излъчиха победител и завършиха при равенство 0:0 в мач от 13-ия кръг на Висшата лига.

Gulliver/GettyImages
30 снимки

Двата тима изиграха равностойно първо полувреме, но в 43-ата минута домакините имаха възможност да открият резултата. Иван Кавайеро стреля от границата на наказателното поле, но Роберт Санчес отрази удара, след което топката се спря в напречната греда.

В началото на втората част Адам Лалана отбеляза във вратата на Фулъм, но след разглеждане на ситуацията със системата ВАР, главният съдия Робърт Джоунс отмени попадението.

В 62-ата минута Адам Уебстър нанесе хубав удар, но топката намери напречната греда.

Фулъм имаше възможност да стигне до победата, но Роберт Санчес прояви страхотен рефлекс след удар на Адемоа Люкман.

С постигнатото равенство двата тима не промениха класирането си и останаха съседи. Фулъм е на 17-ата позиция с актив от девет точки, докато Брайтън е 16-и с 11.