Жалгирис - Лудогорец 0:1 /първо полувреме/

Лудогорец Лудогорец
Жалгирис Жалгирис

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Жалгирис и Лудогорец изиграха много интересна първа част на двубоя помежду си от втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Битката във Вилнюс е първата в тази схватка, реваншът е след седмица в Разград.

За радост, българският шампион води с 1:0 след 45 минути игра. Автор на единственото попадение преди почивката беше Абел Анисе в 18-та минута, което беше минимумът, с което се отърваха литовците.

Но и домакините имаха своите шансове да се разпишат и поне да изравнят, но в крайна сметка направиха няколко невероятни пропуска и не можаха да се доберат до попадение.

Какво се случи преди почивката на този много интересен мач, можете да разберете от картината в прикаченото видео.