Старши треньорът на Нафтекс Георги Василев изрази задоволството си от играта и резултата при победата над Левски с 3:2 в контролата, която играха двата отбора в Кипър.

„Стана една полезна проверка, за моя отбор мачът бе добър. Името определено влияе върху футболистите ми. Те бяха сковани, прибързваха и в началото предимство имаше Левски. Въпреки това ние създадохме доста сериозни положения. След отбелязването на двата гола, в средата на полувремето набрахме предимство и самочувствие. През второто полувреме, дадохме възможност на Левски да се доближи до нас като игра и резултат. През второто полувреме те бяха по-добрият отбор. Много промени направихме и ние и те. Аз съм доволен от това, че нямаме контузени и се игра добър и коректен футбол.

Мисля, че няма никакви проблеми българските отбори да се срещат и да играят коректно в контроли помеждуси. Така те ще могат да използват максимално полезно времето, в което се намират на лагери.” добави именитият наставник на бургазлии.