Ботев се наложи с 4:2 над дублиращия тим на ЦСКА - София в поредната си контролна среща от лагера си в Трявна.

Две попадения за "жълто-черните" реализира Иван Стоянов, с едно се разписа Наско Милев, а другото попадение бе автогол на играч на втория отбор на ЦСКА - София. Ботев започна срещата с резервния си състав, които доминираха в началото на двубоя и успяха да вземат ранен аванс с попадение на Наско Милев. В 9-та минута "канарчетата" сътвориха хубава комбинация в предни позиции, при която Даниел Кутев триково пропусна топката за Милев, който сам срещу вратаря откри резултата. Само две минути по-късно ЦСКА изравни след точен удар на Павел Головодов, а в 25-та минута Румен Руменов направи пълен обрат и изведе армейците напред.

"Жълто-черните" възстановиха равенството в 53-та минута, когато след центриране на Кутев защитник на ЦСКА си отбеляза автогол.

В 60-та минута Николай Костов направи 9 смени на куп, като в игра влезе основния състав на "жълто-черните", който бързо взе инициативата и притисна армейците в собствената им половина. в 77-та минута Иван Стоянов изведе Ботев напред. Нападателят реализира с глава след центриране на Цветомир Панов. 5 минути преди края Иван Стоянов реализира втория си гол в проверката, след като се възползва от извеждащо подаване на Лъчезар Балтанов и очи в очи с вратаря фиксира крайното 4:2.

БОТЕВ състав за първото полувреме: Мартин Димитров, Рангел Игнатов, Кристиан Димитров, Георги Купенов, Милен Кикарин, Меледже, Радослав Апостолов, Асен Чандъров, Исмет Рамадан, Даниел Кутев и Наско Милев.

ЦСКА - София /втори отбор/: Петър Петров, Васил Попов, Мартин Симеонов,Галин Минков, Реан Даскалов, Емил Петров, Георги Търтов, Николай Яшков, Милчо Ангелов, Румен Руменов, Павел Головодов.