Черно море завърши 1:1 като гост на новака в Б група Несебър в първата си контролна среща от лятната подготовка.

Варненци не успяха да зарадват старши треньора си Георги Иванов, който днес навърши 40 години, като по този повод преди началото на двубоя капитанът на домакините Цветомир Цонков му подари картина от името на клуба.

Гостите можеха да поведат още в петата минута, но Траян Траянов нацели страничната греда с глава след центриране от дясно.

В 38-ата минута Несебър поведе. Симеон Баев центрира от дясно и Иван Цачев отблизо засече в мрежата.

През втората част Черно море натиснаи четвърт час преди края заслужено изравни. Бразилецът Пауло Енрике центрира от ляво към друга резерва Георги Андонов, който с глава прати топката в мрежата.