Георги Миланов и ЦСКА Москва триумфираха със Суперкупата на Русия, след обрат срещу ФК Ростов, от 0:1 до 3:1.

Миланов игра пълни 90 минути, а обратът стана през второто полувреме, като той направи асистенция за третия гол.

От трибуните, по специално от VIP ложата, срещата изгледа и Фабио Капело.

Двубоят се игра на стадиона на Кубан в Краснодар.

Хрвойе Милич откри резултата за Ростов в 37-та минута, след като Дмитрий Полоз нанесе силен удар, който се отби в гредата, но попадна в Милич, който нямаше как на пропусне от близко разстояние.

ЦСКА изравни през второто полувреме, в 56-та минута, след нескопосано отиграване на Виталий Дяков, който позволи на Понтус Вернблум да се разпише в далечния ъгъл.

Малко след попадението на Вернблум, Ростов остана с 10 души, след като Александър Гацкан получи втори жълт картон. Само две минути по-късно, в 63-та минута,

Канга Каку остави своите девет на терена, като също си изпроси официално предупреждение, второ в срещата.

Така, с двама по-малко, Ростов нямаше шанс да удържи мощта на ЦСКА, и в 74-та минута Зоран Тошич направи 2:1, а в 80-та Сейду Думбия подпечата успеха за 3:1, след като засече топката при подаване от Георги Миланов.

Това е шеста Суперкупа на Русия във витрината на ЦСКА Москва.