Българските национали Алекс Петков и Симеон Петров не успяха да спечелят титлата с Шльонск в Полша. Шампион стана отборът на Ягелония, въпреки че двата отбора спечелиха последните си срещи и събраха по 63 точки. Ягелония има по-добри показатели в директните двубои заради повече отбелязани голове (победа с 3:1 и загуба с 1:2). Общата голова разлика също е в няфна полза - +32 срещу +19 за Шльонск.

Петков и Петров бяха титуляри и в последния кръг при победата с 2:1 над Ракув (Ченстохова). Анте Църнац даде аванс на съперника, но тимът от Вроцлав обърна през втората част. Ерик Еспозито изравни в 49-ата минута, а Науел Лейва беше точен от дузпа в 75-ата. Три минути по-късно Алекс Петков получи жълт картон.

Второто място в класирането означава, че Шльонск ще играе в квалификационните кръгове на Лигата на конференциите, където ще се включи от втория кръг и ще бъде сред непоставените.