Слабаците Сасуоло и Аталанта така и не успяха да стигнат до гол и в скучен мач завършиха 0:0 в 11-ия кръг на Серия „А“.

Двата отбора се опитаха да спукат топката, а ремито бе логичен изход от тази неатрактивна среща.

През първото полувреме двете голови възможности се разкриха пред Сасуоло, като и двете се разкриха пред Доменико Берарди, но той ги пропусна.

Домакините продължиха да пропускат и след почивката, като към Берарди се присъедини и Никола Сансоне.

Около 60-ата дойдоха и минутите на гостите от Бергамо, но и те не успяха да стигнат до попадение при възможностите за Салваторе Молина и Кристиан Раймонди.

Последната реална голова възможност се откри пред Серджо Флокари от състава на домакините, но и на него не му се удаде да вкара.

След нулевото реми двата тима продължават да бъдат съседи в долната половина на Серия „А“. Сасуоло е 14-и с 12 точки, а Аталанта има с две по-малко на 15-ата позиция.