Цървена звезда и Партизан завършиха 0:0 в 148-то вечно дерби на Сърбия.

Двубоят стартира с 40 минути закъснение, заради поредните сблъсъци между феновете на двата отбора и полицията.

Така, между слабата игра на терена, изпъкнаха само хулиганите на трибуните, а накрая сръбските медии лепнаха епитета "срамен" на двубоя.

За последно двата тима завършиха наравно 0:0 през 2006-та, или в 127-то дерби помежду си.

Иван Бандаловски игра пълни 90 минути за Партизан. Точката все пак устройва повече именно "черно-белите", които водят с пет точки на Звезда, а до края на първенството остават шест кръга.

Най-чистото положение бе в 31-та минута, когато Саша Илич намери Бабович, но той отклони топката точно покрай страничната греда.

Джош Паркър пропусна за Цървена звезда през второто полувреме, но напрежението в домакините се усещаше ясно.

Стражът на Звезда Райкович обаче бе с основни заслуги за това нулевото равенство да се запази до края.