Втора фаза:

 

21 септември, петък

17.00 САЩ – Канада, Група G, София

17.00 Сърбия – Франция, Група H, Варна

18.00 Холандия – Русия, Група Е, Милано

18.00 Бразилия – Австралия, Група F, Болоня

20.40 България – Иран, Група G, София

20.40 Полша – Аржентина, Група Н, Варна

21.30 Белгия – Словения, Група F, Болоня

22.15 Италия – Финландия, Група Е, Милано

 

22 септември, събота

17.00 Иран – Канада, Група G, София

17.00 Сърбия – Аржентина, Група Н, Варна

18.00 Холандия- Финландия, Група Е, Милано

18.00 Австралия – Белгия, Група F, Болоня

20.40 България – САЩ, Група G, София

20.40 Полша – Франция, Група Н, Варна

21.30 Словения – Бразилия, Група F, Болоня

22.15 Русия – Италия, Група Е, Милано

 

23 септември, неделя

17.00 САЩ – Иран, Група G, София

17.00 Франция – Аржентина, Група Н, Варна

18.00 Русия – Финландия, Група Е, Милано

18.00 Словения – Австралия, Група F, Болоня

20.40 България – Канада, Група G, София

20.40 Полша – Сърбия,Група Н, Варна

21.30 Белгия – Бразилия, Група F, Болоня

22.15 Италия – Холандия, Група Е, Милано

 



Групова фаза:

 

9 септември, неделя

20.30 Италия – Япония, Група А, Рим

20.30 България – Финландия, Група D, Варна

 

12 септември, сряда

14.00 Франция – Китай, Група В, Русе

15.00 Камерун – Тунис, Група С, Бари

17.00 Холандия – Канада, Група В, Русе

17.00 Иран – Пуерто Рико, Група D, Варна

18.00 Доминиканска република – Словения, Група А, Флоренция

18.00 Австралия – Русия, Група С, Бари

20.30 Бразилия – Египет, Група В, Русе

20.30 Куба – Полша, Група D, Варна

21.30 Белгия – Аржентина, Група А, Флоренция

21.30 САЩ – Сърбия, Група С, Бари

 

13 септември, четвъртък

17.00 Египет – Канада, Група В, Русе

17.00 Пуерто Рико – Полша, Група D, Варна

18.00 Доминиканска република – Япония, Група А, Флоренция

18.00 Австралия – САЩ, Група С, Бари

20.30 Бразилия – Франция, Група B, Русе

20.30 Иран – България, Група D, Варна

21.30 Камерун – Сърбия, Група С, Бари

22.15 Италия – Белгия, Група А, Флоренция

 

14 септември, петък

17.00 Китай – Холандия, Група В, Русе

17.00 Финландия – Куба, Група D, Варна

18.00 Япония – Словения, Група А, Флоренция

18.00 Австралия – Камерун, Група С, Бари

20.30 Франция – Египет, Група В, Русе

20.30 България – Пуерто Рико, Група D, Варна

21.30 Аржентина – Доминиканска република, Група А, Флоренция

21.30 Русия – Тунис, Група С, Бари

 

15 септември, събота

17.00 Канада – Китай, Група В, Русе

17.00 Куба – Иран, Група D, Варна

18.00 Белгия – Словения, Група А, Флоренция

18.00 Сърбия – Тунис, Група С, Бари

20.30 Холандия – Бразилия, Група В, Русе

20.30 Полша – Финландия, Група D, Варна

21.30 САЩ – Русия, Група С, Бари

22.15 Италия – Аржентина, Група А, Флоренция

 

16 септември, неделя

17.00 Китай – Египет, Група В, Русе

17.00 Пуерто Рико – Финландия, Група D, Варна

18.00 Япония – Белгия, Група А, Флоренция

18.00 Камерун – САЩ, Група С, Бари

20.30 Холандия – Франция, Група В, Русе,

20.30 Куба – България, Група D, Варна

21.30 Сърбия – Австралия, Група С, Бари

22.15 Доминиканска република – Италия, Група А, Флоренция

 

17 септември, понеделник

17.00 Египет – Холандия, Група В, Русе

17.00 Куба – Пуерто Рико, Група D, Варна

18.00 Белгия – Доминиканска република, Група А, Флоренция

18.00 Русия – Камерун, Група С, Бари

20.30 Бразилия – Канада, Група В, Русе

20.30 Иран – Полша, Група D, Варна

21.30 Аржентина – Словения, Група А, Флоренция

21.30 Австралия – Тунис, Група С, Бари

 

18 септември, вторник

17.00 Китай – Бразилия, Група В, Русе

17.00 Финландия – Иран, Група D, Варна

18.00 Япония – Аржентина, Група А,Флоренция

18.00 САЩ – Тунис, Група С, Бари

20.30 Канада – Франция, Група В, Русе

20.30 България – Полша, Група D, Варна

21.30 Сърбия – Русия, Група С, Бари

22.15 Италия – Словения, Група А, Флоренция


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.