Българският треньор Ивайло Петев продължава да е без победа начело на Босна и Херцеговина. Неговият отбор изпусна трите точки у дома срещу Казахстан в последните секунди на добавеното време на мача. Така двубоят в Зеница завърши наравно 2:2.

Гостите поведоха в 52-ата минута чрез Исламбек Куат, който се разписа с глава, засичайки центриране от ъглов удар. Босна стигна до изравняване от дузпа в 74-ата минута, отсъдена за нарушение срещу Един Джеко. Точен от бялата точка беше новото попълнение на Бешикташ Миралем Пянич. Той асистира за втория гол на Лука Менало, който с глава донесе обрата за домакините.

Когато всички очакваха последния съдийски сигнал, гостите получиха правото да изпълнят фаул. Бактьор Зайнутдинов шутира силно по земя във вратарския ъгъл и изненада стража на Босна Ибрахим Шекич.

С ремито двата отбора продължават да са на дъното на своята Група D, като имат по 3 точки, но Босна е с мач по-малко.